Любовний гороскоп Риби 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Риби 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Для Риб рік Мавпи стане складним, причому більшість проблем вони будуть створювати самі собі. Сімейні Риби навесні можуть відчути потяг до іншої людини, не постійного партнера. Тому відносини в парі з-за цього будуть напруженими і виникнуть недомовки. Цьому сприятиме докори сумління і бажання змінити щось у житті.

Для Риб перше півріччя буде схожа мексиканського серіалу. Тут буде розставання, пристрасть, примирення і всі ці почуття будуть як ураган крутитися цілий рік. Влітку пристрасті трохи вляжуться і тоді партнер захоче визначеності. А ось в замішання від такого бажання прийдуть Риби.

Літній період для Риб буде непростим для тих, хто приховує від партнера свої любовні пригоди. Все таємне завжди стає явним, при чому в самий невідповідний момент. Таким чином, люди цього знаку зодіаку, яку вели подвійне життя, можуть залишитися біля розбитого корита. Тобто не тільки позбавлятися постійного партнера, але ще й свого нового захоплення.

Безліч сюрпризів чекають в 2016 році риб одинаків. Не виключено, що багато хто захоче завести сім’ю або віддавати все своє тепло коханим людям. Свої мрії в життя можуть втілити самотні люди. І якщо партнер буде гідним, то навіть можуть відвести його з родини або відбити у постійного партнера. На багато що готові закохані Риби заради своєї другої половинки, вони будуть не тільки творити божевілля, але ще й приємно дивувати.

Є ймовірність того, що люди цього знака зодіаку змінять своє місце проживання, виїхавши зі своєю другою половинкою кордон. Пропозицію руки і серце, яке було зроблено в осінній період, може бути прийнято, а от у кінці року деякі Риби дізнаються дуже важливі новини, наприклад, про те, що скоро вони будуть мамою або татом. Звичайно ж, такі Риби відразу ж зміняться і стануть відповідальними і більш цілеспрямованими. В цілому 2016 рік для Риб буде сприятливим і сповнений сюрпризів.

А ось якщо партнер, який живе з Рибою почне активно налагоджувати своє самостійне життя, то тоді це може сильно вдарити по самолюбство Риб. Але коли прийде весна 2016 року, то вона принесе Рибам справжній подарунок. У цей період людей цього знаку чекають круті зміни в житті. Тільки вибирати доведеться їм самим, вони можуть, як прийняти подарунок, так і відкинути його.