Любовний гороскоп Рак 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Рак 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Люди, які народилися під знаком Рак, у 2016 році не будуть відволікатися на романтичні зустрічі і любовні перепиття. Їхні думки будуть зайняті подіями на роботі і кар’єрів, от саме туди Раки і будуть спрямовувати свою енергію. Сімейного вогнища представники цього знаку можуть приділяти багато часу. Вони будуть включатися до проблеми батьків і піклуватися про дітей.

До підвищеної уваги до своєї другої персони з боку протилежної статі, Раки залишаться холодні, їм здасться недоречним навіть легкий флірт. А от партнери Раку по шлюбу теж можуть відчувати недолік у прояві почуттів по відношенню до себе. І тому до кінцевому рахунку вони висловлять свої претензії. Раки навесні і зовсім можуть опинитися перед непростим вибором між кар’єрою та злагоди в родині.

Для Раків не весь рік 2016 буде складним у любовній сфері. Представників цього знаку літо може вирвати з рутини побутових і професійних справ. Якщо Раки в один з трьох літніх місяців опиняться на березі моря в якомусь курортному містечку, то тоді їх буде чекати незабутній чарівне знайомство, яке потім, можливо, не стане скороминущим, а навпаки, змусить їх прийняти доленосне рішення.

Ті люди цього знаку, які звикли до спокійній сімейній атмосфері, несподівано для себе виявляться джерелами сімейних сварок і переживань партнера. Не варто в такому випадку приймати поспішних рішень – саме спокійний діалог зі своєю другою половинкою принесе розуміння цінності і збереже відносини.

Якщо ви одинокий представник цього знака, то рік для вас складеться інакше. Ви станете предметом домагань вже влітку, до вас підвищиться увагу протилежної статі, і ви будете користуватися великою популярністю в будь-якій компанії. Все це може підвищити самооцінку Раків і змусить поглянути на світ іншими очима. Раки відчують, продовживши сил і будуть почувати себе справжніми мачо, так що вони із задоволенням приєднаються в низку легких романів.

Лише свою другу половинку, з-за такої подібної легковажності раки не знайдуть. До кінця року серйозні відносини просто не складуться. Для того, щоб побудувати сімейне вогнище, Ракам в осінні місяці, треба заспокоїтися і перестати бігати по колу від одного партнера до іншого. Після цього Раки заспокояться і зроблять пропозицію руки і серця.