Любовний гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку

Любовний гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку

Любовний гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку

Господинею 2018 року буде жовта земляний Собака – дуже мудре і правильне тварина. Для більшості людей цей рік буде повним любові і романтики. Тим, хто ще не знайшов свою другу половинку, Собака подарує доленосну зустріч, а ті, хто має відношення, можуть захотіти зіграти весілля.

У 2018 році Собаки люди будуть намагатися проявляти більше терпимості й розуміння один до одного, а володарі важкого характеру зможуть знайти компроміси для вирішення серйозних сімейних проблем. З нашої статті ви дізнаєтеся, яким буде любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку найбільше пощастить у відносинах в 2018 році?

У 2018 році самими щасливими в коханні та стосунках станутОвны, Тельці, Діви, Козероги, Водолії, а також Риби. Близнюкам, Ракам і Терезам доведеться вирішувати інші проблеми, так що часу на зав’язування романів у них практично не залишиться.

Левам, Скорпіонам і Стрільцям в 2018 році слід вибирати правильну тактику спілкування з коханими, інакше можна зробити чимало непоправних кроків. Саме тому прислухайтеся до рекомендацій астрологів, щоб не зіпсувати стосунки з близькими.

Зірки радять всім представникам Зодіаку проводити більше часу зі своїми другим половинками. Намагайтеся приділяти увагу спільним заняттям – приготування їжі, шопінгу або подорожей разом з дорогими вам людьми.

Собака протягом усього року буде сприяти красі закоханої людини – і внутрішньої, і зовнішньої. Вона допоможе зробити відносини більш міцними, чистими, по-справжньому щирими і довговічними.

Самотнім людям в 2018 році варто більше відвідувати цікаві місця – музеї, виставки, театри, де висока ймовірність зустріти свою любов і розширити коло знайомств. Рік Собаки обіцяє торжество гармонії, взаєморозуміння і любові.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Овна

У рік Собаки Овнам випаде шанс раптово змінити тривалу дружбу на любов. При цьому новий роман слід тримати в суворій таємниці навіть від найближчих людей. Зачекайте, поки любовні відносини вийдуть на більш серйозний рівень.

Овни відрізняються дуже запальним темпераментом і це може стати причиною постійних конфліктів з вашим партнером. Представникам цього знаку зодіаку варто стримати свій запал, інакше отношнения з другою половинкою можуть опинитися на межі розриву.

Крім того, улюблені Овнів у 2018 році не захочуть займати активну життєву позицію і знаку вогню доведеться виводити їх сплячого стану, доклавши чимало зусиль. Овнам доведеться повністю взяти ініціативу в свої руки і змусити свого партнера зробити серйозний вчинок.

Рік Собаки може подарувати одиноким Овнам супутника життя. Наприкінці 2018 року багато Овни, нарешті, запропонують своїм улюбленим зіграти весілля. Такі шлюби обіцяють бути дійсно міцними і дуже щасливими.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Тільця

2018 рік порадує Тельців океаном любові, в який представники знаку зможуть зануритися з головою. Тельців будуть обожнювати не тільки рідні та близькі люди, але й товариші і друзі. Цей знак землі тепло ставиться до сімейного вогнища, що дуже імпонує Собаці.

Зірки рекомендують Тельцям-домосідів більше часу проводити поза домом. Набагато краще їм буде ходити в гості, де з’явиться можливість розширити коло знайомств і навіть зустріти другу половинку.

Остерігайтеся розглядати кожного нового вподобаного людини як любовного партнера – цього не варто робити. Проявіть розсудливість, адже вас можуть оточувати меркантильні особи. При знайомстві постарайтеся зазирнути в душу людині і не забувайте прислухатися до своєї інтуїції.

У 2018 році багато другі половинки Тельців можуть стати партнерами по бізнесу. Хороші результати принесе складання спільного бізнес-плану. Справу, розпочату разом, принесе відмінні результати вже в найближчому майбутньому. Багатьох Тельців чекають романи на службі.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Близнюків

2018 рік подарує Близнюкам безліч перспективних знайомств і романтичних зустрічей. У вашому житті може з’явитися людина, якого ви дуже любили. Цілком можливо, що взаємні почуття спалахнуть з новою силою. Будьте обережні, адже на цьому грунті можливі неприємності з нинішнім партнером.

У рік Собаки самотні Близнюки зустрінуть людину, з якою захочуть провести все своє життя і приймуть рішення в цьому ж році укласти шлюб. Але цей повітряний знак звик літати в хмарах і не зможе відразу зрозуміти, що цей чоловік – той самий.

Близнюки, пов’язані узами шлюбу, можуть спровокувати сварку зі своєю другою половинкою. Відносинам з улюбленими зашкодить втручання родичів, конфліктувати з якими зірки не рекомендують – це загрожує тимчасовим розривом з партнером.

Вам необхідно буде проявити повагу до родичів, одночасно давши зрозуміти, що ви самі в змозі розібратися зі своїми любовними проблемами і самостійно визначити, що добре, а що погано, і тому близьким не варто втручатися в особисті справи Близнюків.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Рака

У 2018 році Ракам буде везти на любовному фронті, але представникам знаку слід проявити уважність. Все що потрібно, це виходити з дому частіше і проводити більше часу в колі друзів і знайомих. В кінці року Раки зможуть зустріти свою другу половинку і отримати чимало радісних емоцій.

Представникам знаку води потрібно бути сміливими, більш відкритими і цілеспрямованими. Доля подарує Ракам шанс переїхати в інше місто і почати життя з чистого аркуша. Але не робіть необдуманих вчинків, попередньо не зваживши всі «за» і «проти».

В житті Раків є людина, який готовий зробити заради них на все. У разі якщо представники стихії води не захочуть будувати любовних відносин з цією людиною, то від’їзд стане виходом з положення і допоможе позбутися від неабияк набридлого шанувальника.

Собака піднесе чимало приємних сюрпризів сімейним Ракам – вони зможуть вирушити у подорож разом зі своєю другою половинкою в країну, про яку так давно мріяли. При цьому кошти на відпочинок знайдуться, але говорити про свої плани стороннім не слід.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Лева

Лев є самим велелюбним знаком зодіаку і тому в його житті завжди є запасний аеродром для любовних розваг. Собака не терпить зради і поставить Львів перед нелегким для них вибором – бути ловеласом або стати розсудливим.

Представникам знаку вогню не варто засмучуватися, адже в 2018 році їх чекає зустріч з ідеальним партнером для створення сім’ї. Деякі Леви раптово усвідомлюють, що втомилися від рутинної сімейного життя і захочуть зануритися в новий роман.

Розплатою за нечесність стануть серйозні проблеми зі здоров’ям. Леви, які щасливі у шлюбі, будуть повною мірою насолоджуватися сімейним затишком і домашнім теплом. Діти доставлять темпераментним Левам багато радісних моментів.

Самотні Леви зустрінуть свою другу половинку, якщо не буде розмінюватися на швидкоплинні романи і одноденні зустрічі. Така тактика не дасть представникам знаку ніякого задоволення. Зверніть увагу на оточуючих вас людей – серед них може виявитися ваша справжня любов.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Діви

Рік Собаки для багатьох Дів буде дуже неоднозначними, особливо в любовних відносинах. Представники знаку будуть міркувати про оновлення свого іміджу для залучення захоплених поглядів протилежної статі. При цьому особливого бажання виходити з дому у Дів не буде.

Відмова залишати своє житло може обернутися для знака землі самотністю. Незважаючи на зовнішню замкнутість, Діви дуже люблять гарні компанії і друзів. Собака поставить їх перед вибором: або продовжувати вести замкнутий спосіб життя, або виходити і підкорювати серця.

У 2018 році жінки-Діви зможуть зважитися на значні зміни в житті. Вони захочуть змінити не тільки імідж, але і світогляд. Це може виражатися в бажанні вивчати інші релігії, в прагненні займатися йогою. Зірки рекомендують не перестаратися, адже все добре.

Одиноким Дівам вдасться познайомитися з людиною, яка зможе перевернути їх життя. Ви захочете повністю розчинитися в партнері, але краще проявити обережність. Дівами, які готові пожертвувати всім заради кохання, можуть просто скористатися.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Терезів

«Зважуй та обмірковуй» — девіз Ваг, що, звичайно, добре, але тільки не в любовних відносинах. Рік Собаки для Ваг стане часом зустрічей з цікавими і дуже приємними людьми протилежної статі.

Представникам стихії повітря захочеться ще більше спілкування, ніж зазвичай. Ваги захочуть зблизитися з сподобалася особистістю, щоб пізнати людину ближче. Причому це відноситься як до одруженим, так і самотнім представникам знака.

Для одиноких Ваг нові знайомства підуть на користь, а от для пов’язаних узами шлюбу вони, навпаки, можуть стати фатальними. Терези не вміють ховати свої щирі почуття і тому любовний гороскоп на 2018 рік для цього знака радить їм не перевантажувати своїми емоціями партнера – велика ймовірність розриву відносин.

У Терезів, які схильні до постійної закоханості, в рік Собаки помітно підвищиться працездатність, що в результаті принесе їм непогані доходи. Незважаючи на це походи Ваг наліво не залишаться непоміченими їх другими половинками.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Скорпіона

У рік Собаки Скорпіонів чекає непростий час. Всьому виною буде їх безкомпромісний характер, який зіпсує відносини з партнером. 2018 рік для Скорпіонів може стати роком самотності, якщо вони не навчаться поступатися.

Найголовніше для цих представників знака води – контролювати свої почуття та емоції. До того ж, 2018 рік подарує вам багато відмінних можливостей. У вас з’явиться шанс влаштуватися на цікаву роботу або переїхати в іншу країну.

Пам’ятайте, що тільки від вас буде залежати, як далі буде складатися ваша життя – намагаєтеся ви помиритися з вашою другою половинкою або віддасте перевагу почати нові відносини з чистого аркуша і забути про минуле.

Скорпіонам, народженим в листопаді, зірки обіцяють одруження. Цей союз повинен бути щасливим і тривалим, на відміну від попереднього. Постарайтеся не забувати, що постійно тиснути на партнера не слід. Набагато краще повірити в коханої людини і він відплатить вам любов’ю, ласкою і теплом.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Стрільця

2018 рік обіцяє Стрільцям дуже насичений період. В життя представників вогняної стихії стрімко увірвуться романтичні знайомства та пригоди. Зірки рекомендують приховувати свої любовні втіхи від сторонніх очей.

У рік Собаки Стрільці будуть страждати від постійних нападів ревнощів, особливо чоловіки цього знака. Ревнощі буде такою сильною, що може послужити причиною розставання з партнером. На початку року навіть самі міцні сімейні союзи можуть зруйнуватися через недовіру до коханої людини.

Середина 2018 року буде відзначена концентрацією уваги протилежної статі на Стрільців. Все це стане можливим завдяки манері спілкування і привабливості представників цього знака. Він зможуть підкорити не одне серце своїми романтичними поглядами.

Але період романтики не буде тривати вічно. Наприкінці осені Стрільці можуть опинитися в повній самоті з розбитим серцем. Це пов’язано з тим, що Собака категорично виступає проти зрад і зради.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Козерога

У 2018 році більшості Козерогам буде до снаги втілити свої ідеї в життя. Одна з них – жити красиво і не особливо напружуватися. Досягнення цієї мети багато в чому залежить від привабливості знаку землі і від уміння демонструвати свої найкращі якості характеру оточуючим. Вони зуміють залучити до себе увагу представників протилежної статі.

У рік Собаки Козероги захочуть активно займатися спортом і виходити в суспільство. В колі друзів вони зможуть познайомитися з новими знайомими, серед яких виявляться дуже привабливі представники протилежної статі.

Частина знайомств виявиться не тільки приємною, але і романтичною. При цьому Собака, яка так любить домашній вогнище, простить Козерогам їх походи на бік. Одиноких Козерогів чекає доленосна зустріч, яка переверне все їхнє життя.

Кінець року поставить представників стихії землі перед досить складним вибором: з яким із партнерів продовжити шлях, а з ким розлучитися. Хай серце підкаже Козерогам правильне рішення, на розум в даному випадку спиратися не варто. Про меркантильність думати також не слід.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Водолія

Водолії самотні в цьому житті, але в 2018 році все кардинально змінитися. Представники повітряної стихії з подивом відзначили, що в їх оточенні з’явився чоловік, який потів піти абсолютно на все заради відносин.

Спочатку таке положення справ викличе у Водоліїв почуття переляку і вони почнуть уникати цих стосунків, але потім звикнуть, що їх люблять не за привабливу зовнішність, а просто за те, що вони є на цьому світі.

Рік Собаки особливо порадує сімейні пари, які народилися під знаком Водолія. Їх любов спалахне з новою силою і в житті настане біла смуга. Представники знаку зможуть робити все, що їм захочеться. У парах, де тільки один з партнерів Водолій, запанує мир і спокій, яких так не вистачало останні роки.
У 2018 році у Водоліїв буде багато гарного і приємного. Любов додасть їм енергії і сил. Представники знаку захочуть змінити роботу на більш перспективну або переїхати.

Гороскоп відносин на 2018 рік для Риб

Риб чекає багато зустрічей і побачень в першій половині року. Більшість знайомств будуть мати романтичний характер. Риби в такій обстановці будуть відчувати себе максимально комфортно і затишно, що безсумнівно піде їм на користь.

Таке положення речей буде недовгим – любовний гороскоп на 2018 рік попереджає, що Риби помітять недоліки в партнері і це послужить причиною розчарування. Риби не зможуть миритися з егоїстичністю, безкомпромісністю і владністю своєї другої половинки.

До сімейних Рибам Собака ставиться дуже прихильно. Вона допоможе представникам знака реалізувати себе у професії. Але Рибам не можна зазнаватися, це може зіпсувати стосунки з коханою людиною, аж до розлучення.

Самотніх Риб чекають новини про старому партнера, що змусить представників стихії води переглянути ставлення до себе і прагнути до нових знайомств. Зірки радять Рибам більше подорожувати і спілкуватися з протилежною статтю. У 2018 році Риби можуть повернутися до колишніх коханим.