Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку

Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіакуЯк відомо, східний календар ділить знаки по роках, а символ кожного року надає вплив на всі знаки в тій чи іншій мірі. Виходячи з цих даних, можна дізнатися свій діловий гороскоп або гороскоп, пов’язаний зі здоров’ям або любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку.

Люди, що народилися в рік Півня, по своїй натурі є прямолінійними і часом гострими на язик. Півень завжди переконаний у власній правоті і має винятковий погляд на події. Так як гордий і себелюбну Півень не звик тримати емоції в собі, він воліє ділитися своєю думкою без сорому. У зв’язку з цим, астрологи радять утриматися від надмірної балакучості і розпускання пліток у 2017 році.

Півень звик вставати раніше за всіх, тому визнаний символом Сонця.

  • В індійській культурі це створення вважається уособленням енергії світила.
  • Японці іменують птицю першим світлом.
  • Китайці пов’язують з такими чеснотами, як сміливість, вірність, доброзичливість, доброта і гідність.

У 2017 році астрологи рекомендують направити свою енергію на прояв саме цих якостей. Це дозволить «подружитися» з Півнем і залучити в своє життя удачу в новому році.

До числа яскраво виражених властивостей Півня можна додати нескінченну потреба в увазі. Півень володіє лідерськими якостями, не гребує давати команди і потребує того, щоб суспільство його помічало. Слід зазначити, що остання задача вдається йому найбільше: Півня обговорюють, на нього звертають увагу, за ним слідують. Ще однією рисою даного знака є манера критикувати інших, при цьому зауваження в свою адресу Півень переносить болісно, часто навіть може впасти в депресію-за неприємного коментаря в свою сторону.

В особистому житті Півень часто самотній через свого активного способу життя та прагнення до досконалості. Відсутність вад зачіпає не тільки його самого, але і другу половинку, яка навіть при повній відповідності перевагам виборчого Півня, швидко йому набридає. Однак, це не означає, що любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку обіцяє тільки невдачі цілий рік. У залежності від дати народження, ступінь удачі в романтичних справах у представників знаків відрізняється один від одного.

В робочій сфері Півня чекає успіх або провал, так як якщо його прямолінійність і впертість приносять позитивні результати у вирішенні багатьох питань, то в окремих випадках балакучість Півня може зіграти проти нього. Однак, в більшості випадків, Півень сприймається суспільством як яскравий, колоритний персонаж з почуттям власної гідності та нестандартним поглядом на речі.

Слід зазначити, що у поточному році цього знаку супроводжує удача в робочій області, зокрема, підвищення по кар’єрних сходах. Однак, незважаючи на успіх і престиж, який обіцяють Півням зірки, багато представників цього знаку будуть відчувати себе пригнічено і самотньо. Тому, слід звернути особливу увагу на свої погляди і життєву позицію. Якщо Півень займається улюбленою справою, то успіх йому гарантований, тому всі свої сили необхідно направити на визначення пріоритетів у житті.

Продовжуючи тему роботи, можна уточнити одну особливість Півнів. Цей знак буває надзвичайно суперечливим. Це пов’язано з вічною боротьбою в собі відносно багатьох сфер у житті, бажанням змінити ситуацію і світ в цілому, а також небажання залучати себе до поступовий і тривалий процес.

Представники цього знаку володіють яскравою нетерплячістю і строгими вимогами не тільки до оточуючих, але і до самого себе, а тому зайвий перфекціонізм часто призводить до занепаду енергетичного тонусу і догляду в себе. Незважаючи на властивість довго розбирати ситуацію, проводити детальний аналіз і піддаватися при цьому ледачому настрою, Півні відрізняються ґрунтовним трудоголізмом. Проявити дане якість, однак, можливо лише з приходом споглядального настрою, яке, незважаючи на нестабільність, переважає в характері Півня в порівнянні з занепадницьким станом.

Що стосується твору враження, Півень знає, як подати себе у виграшному світлі. Він часто виглядає незвично, одягається яскраво і стильно. Як згадувалося раніше, не помітити Півня просто неможливо. Це відноситься і до представниць слабкої статі, які встояти перед чарами Півня просто не в силах. Володіючи власними принципами та вимогами, Півень часто відкидає своїх воздыхательниц і тривалий час залишається один. Дізнаємося, як Півень впливає на інших представників гороскопу, прочитавши любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку.

Любовний гороскоп для Овнів на 2017 рік

Для представників цього знаку, рік належить суматошным і насиченим в плані подій в сердечних справах. Овни з головою поринути в навалившиеся на них почуття і переживання, що не слабо закрутить голову на цілий рік. У тому випадку, якщо в першому півріччі Овнів чекає складний вибір у питанні визначення своєї другої половинки, то вже в осінньо-зимовий період питання прийме більш визначений характер і дозволить цього знаку насолодитися відносинами в повній мірі.

Любовний гороскоп для Тельців на 2017 рік

На самому початку року Тельців чекає не менше переполоху в любовних справах, ніж у Овнів, при цьому відносини, побудовані на пристрасті, несподівано можуть перерости в міцний і довгостроковий союз. Для тих, хто зв’язаний узами шлюбу, це – прекрасна можливість внести щось нове в звичну буденність своїх відносин і здивувати свого супутника. Якщо внести свіжий подих у рутину відносин не вдалося в першому півріччі, то це обов’язково потрібно зробити у другій половині. Саме в цей час Тельців може чекати розчарування у своєму супутнику та розлад у парі, перешкодити якому можна шляхом внесення якоїсь новизни.

Любовний гороскоп для Близнюків на 2017 рік

У період настання нового року Близнюків чекає застій у любовних справах, проте, якщо вони зустрінуть свою потенційну другу половинку, то повинні направити всю свою чарівність на те, щоб зберегти інтерес протилежної сторони.

У другій частині року Близнюки зможуть визначитися з вибором між роботою й відносинами, на користь другого.

Любовний гороскоп для Раків на 2017 рік

Спочатку Раків чекає любовний переполох, пов’язаний з невизначеністю і легковажним ставленням до серцевих справах з боку представників даного знаку. Пов’язано це, насамперед, із завищеними вимогами Раків по відношенню до своєї другої половинки або потенційного супутника. Однак, влітку загострення пристрастей прийме спокійний плин, і Раки зможуть зробити свій вибір. Зустріч свого обранця в літній період часу може скластися для Раків як фундамент для майбутньої сім’ї.

Любовний гороскоп для Левів на 2017 рік

Цьому знаку випаде безліч можливостей влаштувати своє особисте життя. Число претендентів дозволить Леву відчути себе, що називається, біля керма, однак, вибір, якого відчайдушно захочеться уникнути, не зробити не вийде.

Любовний гороскоп для Дів на 2017 рік

Якщо попередні знаки потонуть у нерішучості в сердечних справах, то Діви, володіючи здоровим глуздом і незалежністю, зможуть з легкістю визначити свого обранця. Цей знак знає, чого хоче, і в 2017 році буде наділений неймовірною рішучістю.

Любовний гороскоп для Терезів на 2017 рік

Терезів чекає флірт з протилежною статтю, до якого вони не будуть ставитися серйозно. Легковажності і деяку легковажність у цього знака в даний період часу хоч відбавляй, тому зірки радять бути акуратніше з чиїмись почуттями, адже обранці можуть розцінювати звичайний флірт як зацікавленість у створенні міцного союзу. Однак, це стосується початку року.

Ставлення до потенційної другої половинки зміниться у Терезів ближче до кінця року. цей знак буде мати потребу в постійній увазі саме в цей час і навіть буде готовий укласти шлюб.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на 2017 рік

Скорпіони будуть в центрі уваги. Самотнім представникам знака буде супроводжувати успіх у любовних справах, нові знайомства, шанувальники. Проте, тим, у кого вже є друга половинка, слід бути обережніше, адже Скорпіонів буде весь час тягнути в бік спокус і новизни. У цьому випадку кращим рішенням буде привнесення свіжого дихання у старі відносини.

Любовний гороскоп для Стрільців на 2017 рік

Цей знак, незважаючи на легку легковажність, властиву всім Стрільцям, відрізняється вірністю свого супутника і дивовижною постійністю. Саме в наступаючому році самотніх Стрільців чекає важлива зустріч, а ті Стрільці, що знаходяться у парі, зможуть поліпшити свої відносини з партнером, зміцнивши їх.

Любовний гороскоп для Водоліїв на 2017 рік

Як і у випадку зі Стрільцем, Козерогів, які знаходяться в пошуку, чекає нове знайомство, а невільні представники знаку зроблять стосунки зі своїм партнером ще більш міцними. На самому початку року, даний знак направить свої зусилля в домашній побут і створення затишку, що може понести за собою надмірну захопленість і розлад у відносинах на цій грунті. Козерогам слід бути більш уважним до свого супутника і його бажань.

Любовний гороскоп для Водоліїв на 2017 рік

Водолій буде оточений потенційними обранцями на самому початку року, що значно ускладнить його вибір. У другій же половині 2017-го, вірніше з осені, цьому знаку варто приступити до рішучих дій, які можуть привести до створення міцного сімейного союзу.

Любовний гороскоп для Риб на 2017 рік

Якщо для самотніх Риб цей час багато побаченнями і зустрічами, то Риб, які перебувають у трудових відносинах, можуть чекати деякі труднощі. Це пов’язано з тим, що представники цього знака будуть приділяти мало часу своїй другій половинці, тому астрологи радять уникати спокус та не піддаватися відволікаючим від відносин факторів.