Любовний гороскоп Лев 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Лев 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Леви в 2016 рік, як завжди, будуть царствено самовпевненими і їм не треба буде доводити, що вони найкращі в світі, вони будуть просто спостерігати, як інші намагаються підкорити серце. Левам пощастило, адже в 2016 році їм доведеться вислухати не одне палке зізнання в коханні і насолодитися увагою з боку протилежної статі.

І хоча на початку 2016 року Лев не буде готовий для серйозних зв’язків, він ніколи не відмовиться від любовних інтрижок. І якщо партнер, який з’явився, зможе зачарувати його і поманити в невідомі привабливі дали, то Лев з задоволенням прийме правила чарівною гри.

А ось якщо у Львів вже є друга половинка, то поруч з нею вони буде вести себе гідною, не дозволяючи при цьому зайвих вольностей. Тільки от представників цього знака не треба залишати сильно на довго одного, особливо якщо він хоче поїхати за кордон. Тоді в ньому може прокинутися інстинкт мисливця, і він вирушить, щоб знайти нові пригоди для себе. Лева в 2016 році треба тримати на короткому, але невидимому повідку. Саме головне не переборщити, і якщо ви не хочете отримати з Лева бунтаря, то тоді йому треба залишати місце для особистого простору.

Друге півріччя в 2016 році відмінно підходить для того, щоб вирішити складні любовні завдання. Тоді відповіді на непрості питання будуть лежати прямо у вас перед носом. Важливі зміни настають для представників цього знака. Деякі Леви своїм половинкам піднесуть несподіваний сюрприз, запропонувавши перспективи народження первістка. Інші Леви спробують своє життя направити в потрібне русло, вирішивши поміняти відносини на нові.

Ті люди цього знаку, які поки не пов’язали себе шлюбними узами, в 2016 році проведуть велику частину часу в гордій самоті. При цьому люди не будуть відчувати смуток. Навпаки, цей відрізок шляху допоможе розібратися з собою і зрозуміти свої бажання. Тільки от зірки говорять про те, що в кінці року все-таки хтось з’явиться, хто зможе розтопити серце незалежного Лева.

Для одних людей це буде старий знайомий по роботі, у інших – нова зустріч. Якщо це раптом буде професійний партнер, то люди цього знака повинні бути обачні, інакше викличуть непотрібну заздрість оточуючих. Загалом, рік у Львів буде насичений і цікавий, хоча без всяких бурхливих емоцій.