Любовний гороскоп Близнюки 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Близнюки 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Доля людей цього знака в 2016 році може зробити раптовий і крутий поворот, який принесе багато радості та незабутніх вражень. Близнюки повинні бути готові до різних любовних пригод. Одиноким Близнюкам, особливо не варто сумувати.

Адже їх чекатимуть приємні сюрпризи у рік Мавпи. Вони можуть сміливо спробувати повернути свою любов, якщо почуття ще не охололи, тому що їм дадуть відповідь взаємністю і далі стосунки будуть виходити на інший новий рівень.

У рік Мавпи любовний кругообіг закрутить і сімейних представників цього знака. Для своєї другої половинки їм захочеться зробити незабутній відпочинок і здійснити романтичну подорож в місця, про яких давно думали і мріяли, тільки дозволити собі не могли.

Свого партнера Близнюки будуть намагатися вразити визнанням у вічній любові, яку вони хочуть пронести крізь усе життя. У 2016 рік любі Близнюки можуть почути від свого партнера щирі одкровення. Він їм скаже про найпотаємніше або ж буде просити вибачення за заподіяні їм кривди. І дане довірче ставлення виправдовує себе, адже Близнюки будуть прощені.

Але не всі представники цього знаку можуть бути такими відвертими. Деякі з них будуть лише грати на почуттях інших людей. Вони перетворять своє життя в азартну та веселу гру, не замислюючись. Вони можуть вийти на полювання, щоб заманити в свої мережі того, хто наївно і безроздільно повірить їм, відкриє душу і ще гаманець на додачу. Але на тривалий успіх такою поведінкою Близнюкам розраховувати не варто.

Вони не зможуть прикидатися тривалий час і тому дуже скоро самі себе і викриють. Підсумки такої гри будуть повернені таким чином, що будуть сварки, конфлікти і розставання. Таким чином, представники цього знака, залишаться біля розбитого корита, покинутими і самотніми. Щоб не втягувати себе в таку історію, Близнюки повинні думати не тільки про свої бажання, але ще і про бажання оточуючих.

Загалом рік для сімейних близнюків пройде спокійно і стабільно. Варто також відмовитися перевіряти свою другу половинку на вірність, щоб гармонія в сім’ї не порушилася. Краще бути більш самокритичним і перестати критикувати свого коханого. Тоді в сім’ї не залишиться недомовок. Невеликі проблеми з дітьми можуть виникнути на початку року, це стосується в основному підлітків. Так що Близнюки повинні проявити витримку, а потім настане літо і проблеми вирішаться самі по собі.