Літнє оздоровлення в Криму 2016

В кінці 19 століття почала свій відлік історія Кримського півострова як курорту. Велика кількість кліматичних зон на настільки невеликій території робить це місце справді унікальним. Приморські курорти вже давно визнані одними з кращих не тільки в Росії і СНД, але і у всьому світі. Велика кількість мінеральних джерел, санаторії та пансіонати високого рівня забезпечує щорічний приплив туристів, які мріють відпочити в Криму 2016 і поліпшити своє самопочуття.
Для відновлення сил та здоров’я використовується безліч природних факторів, відомих і не дуже. Мальовничі краєвиди і ландшафти не тільки разуют погляд, але володіють терапевтичним ефектом. Схили гір, сухе повітря, вічнозелені і листяні рослини Південнобережних парків, благотворно впливають на людей страждають захворюваннями органів системи кровотворення, дихання, а так само хворобами нервової системи. Дубово-ялівцеві ліси чергуються з виноградниками, садами і парками, гарантують зміну вражень і поліпшення настрою, і як наслідок загального самопочуття.

Грязелікування в Криму

Літнє оздоровлення в Криму 2016
Головне багатство природи, яке може запропонувати півострів – це лимани. Наявність солоних озер сприяє активному розвитку бальнеотерапії і грязелікування. Методики, які використовують санаторії у своїй роботі, зарекомендували себе з кращої сторони. Цілющі грязі мають ефективний вплив при лікуванні опорно-рухового апарату, хвороб репродуктивної системи у жінок, псоріазу і інших захворювань епітеліальних тканин. Широко застосовуються грязі та в період відновлення після травм. Найпопулярнішими у цьому напрямку вважаються санаторії в місті Саки, Мойнаки (Євпаторія), і курорт на Чокракском озері р. Феодосія.

Мінеральні води

Джерела лікувальних вод розташовуються в Керчі, недалеко від Старого Криму, Джанкоя, Білогірська, біля мису Казантип і Бахчисарайському районі. Всього їх більше 100, проте, активно використовується близько 10. Для бальнеологічного та питного лікування мінеральні води використовують здебільшого в санаторіях степового Криму – Феодосія, Саки, Євпаторія. Лікування такого роду показано для страждаючих хворобами травної системи, ендокринної системи

Унікальні види лікування

Крім традиційних видів лікування, в Криму є неповторні процедури, такі як псаммотерапія (більш відома як лікування прогрітим піском) і пісочні ванни, амелотерапия (лікування виноградом), ропа (призначена для лікувальних ванн), лікування кримськими ефірними маслами.