Літня Олімпіада в 2016 році

У Ріо-де-Жанейро повинні прости олімпійські ігри 2016 року. Вони відбутися з 5 по 21 серпня в Бразилії. Дані олімпійські ігри вперше проведуться в південній Америці. За всю історію такого ще не було, тому багато жителів дуже радіють цим фактом.

Подача заявок почалася в 12 травні 2007 року. І вже 13 вересня процес закінчився. Кілька міст подавали заявки на даний проведення ігор. Серед них виявилися: баку, Чикаго, Ріо-де-Жанейро, доха, Токіо, Санкт-Петербург і Прага. Однак, враховуючи той факт, що Росії були відведені зимові олімпійські ігри, то Санкт-Петербург зняв свою заявку. 4 червня 2008 році вже було відомо, які чотири фіналісти вийшли у фінал – Мадрид, Токіо, Ріо-де-Жанейро і Чикаго.

2 жовтня було остаточне голосування. І ось, на 121-й сесії МОК, яка проходила в Данії в Копенгагені, призначили фіналіста. По закінченні трьох турів, фіналістів стало Ріо-де-Жанейро. Варто відзначити, той факт, що Ріо не раз подавали свої заявки, але весь час йому не щастило. Ріо пробувала себе в 1936, 1940, 2004 і 2012 роках. Але за весь цей час. Потрапити у фінал міст, які брали участь – було нереально.

Однак у 2014 році з’явилося припущення, яке сильно турбувало МОК. Виявляється, що Ріо сильно відстає від графіка зі спорудження різних конструкцій для ігор. Готуються люди до заходу з найгіршими перспективами. Тому в травні МОК вирішив почати переговори і обмірковувати план того, щоб перенести олімпійські ігри в інше місто.

Також було призначено вже трьох кандидатів – Москва, Лондон і Глазго. Але саме рішення буде відомо не раніше, ніж відбудеться світовий чемпіонат з футболу. І тільки тоді оголосять результати. Чемпіонат повинен пройти в середині поточного літа. Серед провідних фахівців олімпійських ігор, знаходяться ті, які стверджують, що немає сенсу обговорювати дану тему і що Ріо проведе ці ігри.

Програма на олімпійських іграх 206 залишається практично та ж. Внесено лише невеликі зміни. У той час, коли на сесії МОК вибирали країну переможця, прийняли закон про те, що треба внести ще в програму гольф та регбі-7, який трохи відрізняється від звичайної гри. За таких ігор проведуть змагання.

Залишається тільки чекати того, чи зможуть бразильці за короткий проміжок часу закінчити всі роботи і не збитися з графіка. Інакше їм доведеться знову залишитися ні з чим і спробувати своє щастя вже в майбутньому. Якщо їх взагалі після цього оберуть.