Листівки на Новий рік 2016 своїми руками

Листівки на Новий рік 2016 своїми руками

Якщо ви ще не забули що таке чаклунство, то тоді Новий рік 2016 принесе вам невимовну радість. Ви будете радіти кожній дрібниці, і посміхатися всім своїм гостям. На Новий рік виконуються будь-які бажання, тому можна проявити трохи фантазії і придумати оригінальні подарунки. Для того щоб просто здивувати своїх близьких і сім’ю, ви можете зробити подарунки своїми руками. На сьогоднішній день в Інтернеті є багато уроків і відео, де показується і розповідається, як це все просто зробити.

Не переживайте, якщо ви робите це вперше. Родичі зрозуміють. Головне вкладіть у це свою душу і серце. Подарунки своїми руками можна робити з будь-яких підручних матеріалів або купити в спеціалізованому магазині. Це може бути плетена корзинка, намальована картина або інші підробки. Скрапбукінг набирає все більшу популярність. Завдяки йому тепер можна мати оригінальні фотоальбоми, книги і листівки. Найпростіше це листівка. Шаблон можна подивитися в тому ж Інтернеті, і тоді ідеї самі прийдуть в голову.

Для початку візьміть картонку. Чим більше – тим краще, адже необхідно повісті чимало експериментів, перш ніж вийти бажаний результат. Далі вже скуповуєте гудзики, бантики, заколочки, друку і так далі. Є навіть вже готові написи або картонки. Все це треба склеїти або звичайним клеєм, або гарячим. Але не варто ліпити на одну сторону все підряд, тоді це буде не красиво. Для чоловіків можна зібрати листівку у вигляді піджака або машинки, настінних годин або просто зробити діловий стиль. Для жінок все простіше – квіточки, сердечка, камінчики або блискітки.

Всередині обов’язково напишіть побажання на Новий рік 2016. це можуть як вірші, так і просто слова від серця. Всередину можна також вставити фотографію в красивій рамці. Самі картонки бувають різних кольорів і з різноманітних матеріалів – тканини, шовкові і так далі.

Але перед тим як витратити весь матеріал, краще візьміть звичайний папір і потренуйтеся на ній. Адже, як відомо, деталі для скрапбукінгу коштують не дешево. І буде просто шкода витрачених грошей, які просто полетіли на повітря. Не варто сильно переживати, якщо щось не виходить. Старання, терпіння і час – ось що вам треба. І тільки уявіть, як гості будуть раді такому незамінному і оригінального подарунку. Адже таких листівок більше ні в кого не буде.