Лев. Гороскоп на січень 2016.

У професійній діяльності Львів чекає відносно благополучний і спокійний місяць. В цей час варто припинити лізти зі шкури геть в робочому процесі, ваші старання не будуть помічені і їх ніхто не оцінить по достоїнству. Прибережіть свої сили і амбіції до кращого часу. Влітку на вас чекають великі справи і звершення. Заробітки ваші теж в цей період часу не зазнають жодних змін щодо звичайних.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

Де Леву варто проявляти себе, так це на світських раутах, корпоративних та культурних заходах. Звиклий до уваги Лев, буде просто купатися в море компліментів, похвал і неприкритою лестощів. Ваше пишність будуть визнавати навіть не дуже симпатизують вам люди. Не дуже розслабляйтеся, Леви дуже ласі на лестощі, і навколишні знають за ним і цю слабкість. Під виглядом друга та доброзичливця в коло вашого спілкування може намагатися ввійти людина, що має намір використовувати ваше розташування в своїх корисливих цілях. Відносини з такою людиною завдадуть душевну травму і обернуться розчаруванням.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

Жінка-Левиця зажадає від свого партнера підвищеної уваги до своєї персони. І бажано, щоб це увагу виражалося в будь-яких матеріальних речах. Жінки-Леви не належать до кола жінок, для яких не важливий подарунок, а важлива увага. Вартість та якість подарунка для Левиць безпосередньо пов’язані з щирість ваших почуттів. Не варто відбуватися від Левиці купленим чимось з нагоди. Подарунок має бути навіть не потрібним, але обов’язково дорогим, який тільки підкреслить цінність і унікальність Левиці.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

У січні велика ймовірність отримання Левами неприємних звісток або повідомлень від давно забутих знайомих. Дуже вірогідні турботи про старих родичів. Леви з притаманним їм перевагою й великодушністю благополучно впоратися з усіма завданнями, навіть якщо вони і не палають особливими почуттями до объявившимся далеким родичам або приятелям.

Якщо Львові належить відпустка в цьому році, то його планування потрібно починати вже в січні, тоді ймовірність того, що він стане незабутнім і не піде на шкоду здоров’ю і нервовій системі, значно вище. А ось у самому січні Левам краще відпочивати не в далеких країнах, а у своїй кліматичній зоні. І, навіть якщо у вас не виходить провести відпустку в санаторії або на курорті, не турбуйтеся. Швидше за все, навіть лежачи на дивані, ви зможете добре відпочити, тому що абсолютно не маєте потребу в нових емоціях. Січень і все початок року присвятіть свого внутрішнього світу, побудьте хоч зрідка наодинці з собою, розберіться у своїх почуттях до оточуючих. Побалуйте себе переглядом хорошого історичного фільму або читання гідною книги. Це зараз дуже необхідно, враховуючи шалений темп життя Львова.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

Дитина Лев. Січень.

Маленьким Левенятам доведеться чимало працювати на творчому поприщі. Батьків чекає водоспад сліз Левеня, якого не похвалили на репетиції або малюнок якого не заслужив схвалення і похвали викладача. Будьте терплячі і уважні з дитиною, намагайтеся йому пояснити, що фортуна не завжди на його боці, проте обов’язково прийде час, коли його заслуги будуть оцінені по достоїнству. Львенок не дуже схильний до кропіткої праці, і завдання батьків прищепити йому навички такого характеру. Не варто випускати з зони уваги феноменальну пам’ять дитини-Лева і його здатність миттєво приймати рішення. Це дуже стане в нагоді йому в житті, і такі здібності потрібно всіляко заохочувати і розвивати.

Любовні стосунки Лева у січні 2016 року

Січень дуже сприятливий для виникнення нових романтичних відносин. І шансів для цього предостатньо, адже більшість Львів в цей період часу будуть бажаними гостями на вечірках і святах. І зірки кажуть, що роман, розпочатий у цей час року, буде довготривалим і має всі можливості стати шлюбним союзом на все життя. Якщо на вашому шляху зустрівся вільний Лев, все, що вам потрібно робити, так це зацікавлено слухати його і хвалити. Зазвичай це відбувається цілком природно, і Левом захоплюються з першого погляду. Але Лев ніколи не потерпить нав’язливості і доступності. Знайшовши тонку грань між цими станами, можете вважати, що серце Лева або Левиці назавжди буде належати вам.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

Початок року може стати переломним моментом у ставленні Лева до свого зовнішнього вигляду. Але не варто кидатися у вир з головою. Похід до пластичного хірурга та інші радикальні заходи не принесуть бажаного ефекту, але можуть створити додаткові проблеми зі здоров’ям. Краще посилено зайнятися спортом. Але і тут Леву потрібно оточити себе відповідним його монаршої персони антуражем. Спортивна форма найбільш затребуваних брендів, кращі тренажерні зали та фітнес-центри допоможуть занять по поліпшенню фізичної форми Львів стати постійними і регулярними.

У січні Левам варто переглянути свій раціон. Лев, звичайно ж, цар звірів, але їжа тваринного походження, яка переважає на його столі, завдає здоров’ю непоправної шкоди. У меню Левам варто віддавати перевагу свіжим овочам і фруктам. І, якщо після вживання в їжу салату ви не відчуваєте себе ситим, то спробуйте доповнити раціон каші з цілісних круп. Це значно знизить ризик розвитку атеросклерозу та артеріальної гіпертензії, яким дуже часто схильні Леви після сорока років. Починайте свій день зі склянки свіжого соку або води. Виготовляти соки краще самостійно і з фруктів і ягід, які ростуть у вашій кліматичній зоні.

Лев. Гороскоп на січень 2016.

Якщо ви відчули симптоми гіпертонії, неодмінно зверніться до лікаря. Леви найбільш з усіх знаків зодіаку схильні до таких страшних захворювань, як інсульт та інфаркт. Частково це обумовлено і частим перебуванням представників цього знака в стані стресу і великий лабільності нервової системи. Тому початок артеріальної гіпертензії важливо не пропустити і отримати відповідне лікування.


Резюме:
Січень обіцяє Левам бути спокійним і благополучним.
Ймовірно виникнення романтичних стосунків, які можуть в майбутньому перерости в шлюб.
Гороскоп для Лева на лютий.

  • Лев. Гороскоп на січень 2016.Купання на водохреща 2016
  • Лев. Гороскоп на січень 2016.Піст перед великоднем 2016
  • Лев. Гороскоп на січень 2016.Святвечір в 2016 році
  • Розкажіть про нас друзям: