Курс долара в Росії на травень 2016 року прогноз

Рубль з якихось причин все падає і падає, коли ж прийде той час, коли він впевнено займе те місце, яке було у нього ще рік тому. Час минув, а долар з-за свого стрімкого зростання, вніс свої, незручні для країни, корективи.

І тепер ми змушені мати те, що маємо, дорогий хліб, дорога нерухомість, все дорого. Як не дивно, але раніше, зарплати 20000 вистачало на багато що, і навіть відкладати на море, але сьогодні це необхідний мінімум, яким треба навчитися задовольнятися. І тим не менш, ми все ж плануємо свій відпочинок в наступному році.

Для кого-то він розпочнеться вже в травні, і це не тому, що це їх вибір, просто обставини часом диктують свої умови, з якими сперечатися не вийде. І ось травень 2016 рік, хочеться сім’єю поїхати відпочити, куди? Цікаво ми сьогодні ставимо таке питання.

Справа в тому, що ще той же рік раніше ми запитували куди поїхати, бо грошей вистачало навіть на закордон, а сьогодні ми змушені орієнтуватися на те, на що нам вистачить. Отже, на який відпочинок нам вистачить коштів в травні?

Як не дивно, але в травні нас чекає досить таки приємний курс долара, адже саме від цього курсу залежить і наш відпочинок, дивно, але це факт. Якщо сьогодні курс в середньому тримається в районі 68 рублів, то в травні він зросте незначно, всього на два-п’ять рублів.

А саме, від 70 до 73. І причому дивно те, що початок місяця як не високо злітає долар, а до кінця місяця чомусь нагнітає більше. І найдивніше далі, в червні він знову знизиться на вихідну позицію і повторить свій маневр знову. З чим це пов’язано?

Не відомо, але факт залишається фактом. Таким чином, ми можемо зробити висновок щодо долара? Свої фінансові операції можна відкласти і на травневі дні, не дуже постраждаємо, але якщо все ж у наших планах є поїздка в теплі, закордонні краї, де без валюти не обійтися, то краще його купувати сьогодні. Так ми зможемо вивільнити кілька рублів для покупки додаткових доларів. Так що вирішувати вам, як скористатися своїм станом.