Курс долара на березень 2016 року прогноз

Найближчим часом валютний ринок приходить до своєї стабілізації. Який же прогноз на березень місяць 2016 року, на думку експертів інформаційно-технічного центру, курей долара може скласти 67,47 рублів – це орієнтири на 2016 рік.

Міжнародний Валютний Фонд прогнозує курс рубля на 2015 рік – 67 рублів, а на 2016 рік – 72 рубля за долар. Для ринку зараз дають різні прогнози. Більшість експертів чекає в майбутньому зміцнення рубля.

На російських ринках курс США перевищив торговий діапазон, які є 67 рублів. Це пов’язано з тиском на міжбанку.

Аналітики розглядають два розвитку подій, які будуть формуватися в міру розвитку домовленостей, реструктуризації боргу, очікування всіх купонних виплат. Перший оптимістичний вигляд розвитку: в цьому сценарії передбачені всі досягнення домовленостей з кредитами за зовнішнім боргом. У такому випадку курс долара може значно знизитися. В іншої негативної ситуації, відсутні всі домовленості і кредити.

При такому розкладі уряд може використовувати мораторій. Всі учасники валютного ринку очікують підвищення долара до 70рублей. Більшість фінансистів вважають, що уряд настроївся на поповнення валютних резервів, тому на ЦБР не буде випущено велику кількість покупців. Якщо підвести підсумки, то думку експертів курс долара на 2016 рік повинен бути знижений.

Є велика ймовірність того, що він може бути підвищений, так як курс долара продажу за підсумком минулого тижня виріс на 13 % практично до 68 рублів. Але за прогнозами аналітиків курс продажу безготівкового долара може досягти 70 рублів.

У даний момент більшість учасників ринку орієнтуються на міжбанківські курси. Ринковий курс долара сьогодні, з урахуванням усіх банківських комісій та міжбанківського валютного ринку до закриття торгівлі склали 67 – 68 рублів за долар, це є новим рекордом падіння гривні на ринку. Курс долара по аналізах банку так само побив рекорди минулого року.

Вигода лише в тому, що на міжбанківському ринку панує многокурсие. Банки встановлюють курси, які могли б відповідати вимогам банку, але в той же час ціна має свою накрутку у відповідності з ринковими показниками.