Красиві нігті 2016, фото, новинки та модні кольори.

Всі дівчата думають про те, що при будь-яких обставин потрібно мати красивий і доглянутий вигляд. Це стосується не тільки волосся і шкіри, але також і рук, а зокрема – нігтів. Гарний манікюр – запорука краси рук. Всі модниці тільки і думають про те, щоб виділитися з натовпу за допомогою такої невеликої, але важливої деталі, як манікюр. Але перед тим як вибрати якийсь модний тренд моди варто все ж привести нігті в порядок, для того, щоб не виглядати безглуздо.

Модні відтінки і тенденції.

Новинки та модні кольори нігтів з легкістю можна знайти в будь-якому модному журналі, який розповідає про цьому напрямку. Дівчина, яка намагається стежити за модою і виконувати всі рекомендації в точності, як написано, буде вивчати все до найдрібніших подробиць. Абсолютно неважливо, яким чином ви будете робити манікюр у салоні або ж самі собі вдома, але завжди потрібно робити це акуратно, щоб не було до чого причепитися.

Серед представлених варіантів є досить цікаві ідеї, які справжнім модницям варто втілити у життя. Зараз досить популярними, на думку дизайнерів, вважаються яскраві кислотні кольори, які, безсумнівно, будуть виділяти вас з сірої і бляклої натовпу – це дуже популярно. Також цінується натуральність і поєднання декількох варіантів дизайну та оформлення манікюру. Все це досить цікаво, особливо для тих, хто не дуже любить яскраві кольори.Приклади Нігті, дизайн, фото 2016 року.

Останнім часом в моду повертається натуральність, а штучність відходить на другий план. Влітку можна використовувати, як і пастельні тони, так і яскраві кольори, які привертають увагу. Ще цілком можна поєднувати кілька кольорів в одному манікюрі. Можна сказати про те, що всі види манікюру в новому сезоні не можна використовувати, звісно, можна, тільки вибирати дещо інші поєднання і все буде чудово. Чудово виглядає класичний французький манікюр, він, напевно, ніколи не вийде з моди. Чудовим варіантом стануть омбре і градієнт, використання фольги, різних блискіток. Місячний манікюр з використанням двох різних лаків, цікавим буде поєднання кількох кольорів в оригінальній геометричній фігурі.

При виконанні манікюру можна додавати різні намистинки, стрічки, блискітки та інші декоративні штуки, які дозволять зробити нігті і їх дизайн чудовими і підходять під будь-який захід.

Ніколи з моди не вийде однотонний манікюр, який досить часто використовують представниці прекрасної статі, головне правильно підібрати колір і ви на вершині.

Якщо ви вирішили зробити манікюр в домашніх умовах, то краще запастися необхідними матеріалами та інструментами. Основні складові приблизно такі: тонка пензлик для малювання або голка, база для нігтів, хороший закріплювач, основний лак – їх може бути кілька, і головне – терпіння. Вибравши свій дизайн варто приступитися – спочатку підготувати ніготь для виконання дизайну – нафарбувати нігті базовим покриттям під лак. Дати висохнути, потім покрити основними кольорами кілька разів, при цьому кожен шар добре просушити. Виконати малюнки або декорування, і покрити всі закріплювачем кілька разів. Після цього дати нігтям просохнути.

Щоб надовго зберегти ваш манікюр коштує кожні три-чотири дні покривати нігті закріплювачем. Всю роботу по дому виконувати виключно в рукавичках, щоб не пошкодити ваш шедевр, не використовувати кошти, які можуть серйозно нашкодити нігтям.

Щоб не помилитися, можна знайти і подивитися, зараз на кожному сайті є інформація про те, що ж можна зробити. Та й не тільки фото, а повно відео, як здійснити той чи інший малюнок. Це досить просто, а головне, красиво.

Все що зможе придумати ваша фантазія можна сміливо втілювати в життя, бо це буде свіжо і ново, абсолютно індивідуально.

Взагалі кажучи, гарний манікюр – це здорово, після походу в салон дівчина відчуває стільки позитивних емоцій, що просто неймовірно. Чоловіки це можуть порівняти з покупкою радіокерованого літачка. Представниці прекрасної статі просто зобов’язані стежити за своїми руками, щоб не зробити в незручному положенні на черговому побаченні з хлопцем, а раптом він той самий.


Резюме:
У 2016 році в моді природність.
Як завжди актуальні французький манікюр, поєднання кольорів і подвійні.
Головне в манікюрі — доглянутість і акуратність.

Розкажіть про нас друзям: