Красиві і популярні імена хлопчиків в 2016 році православний календар по місяцях

Красиві і популярні імена хлопчиків в 2016 році православний календар по місяцях

Як назвати хлопчика в 2016 році

Багато батьків вже за кілька місяців до появи малюка, починають підбирати йому ім’я. У хід йдуть книги, що пояснюють значення того чи іншого імені, деякі радяться з родичами і друзями. Вважається, що ім’я здатне впливати на характер і долю людини, саме тому його вибір так важливий.

Придумуючи, як назвати хлопчика в 2016 році, потрібно дізнатися, що означає ім’я, якими рисами воно може наділити малюка. Важливо і звучання імені: людей, названих «твердими» іменами, відрізняє впертість і рішучість, а хлопчики, чиї імена звучать м’яко, зазвичай більш спокійні та лагідні. Ім’я повинно поєднуватися з по батькові та прізвищем. Поширені і прості прізвища – Сидоров, Петров – можуть звучати дивно з незвичайними і рідкісними іменами.

Рекомендуємо також почитати про дітей, народжених в 2016 році, їх характер і гороскоп.

Гарні імена для хлопчиків в 2016 році по місяцях

Вибираючи ім’я для дитини, можна відштовхуватися від того, коли він з’явився на світло. Для кожного місяця є найбільш сприятливі імена.

Вважається, що «зимові» діти мають твердий характер, вони наполегливо домагаються своїх цілей, бувають непоступливі і свавільні. Астрологи радять давати таким малюкам «співучі» імена.

 • Хлопчика, народженого в грудні, можна назватьАлексей, Едуард, Артем, Микола, Аполлон
 • «Січневого» підійде хлопчику ім’я Максим, Сергій, Анатолій, Олександр, Аркадій, Микола
 • Дитини, що з’явився на світ в лютому, радять називати Кирилом, Борисом, Тимофієм, Олегом, Павлом, Арсенієм.

«Весняні» діти часто наділені талантами, швидко навчаються, мають відмінну пам’ять, але, в той же час, вони можуть бути образливими і нерішучими. Тому їм радять давати більше «тверді» імена.

 • Дитині, який з’явився на світ у березні, підійде ім’я Артем, Матвій, Ярослав, Микита, Юрій.
 • Для «квітневих» дітей можна вибрати імена:Микола, Володимир, Лев, Михайло, Захар, Іван.
 • Хлопчикові, який народився у травні, рекомендується дати ім’я Борис, Сергій,Костянтин, Михайло або Віталій.

Добрих і відважних «літніх» дітей радять називати наступними іменами:

 • Для народжених у червні вдалим вибором стануть імена: Олег, Всеволод, Дмитро, Іван, або Гнат.
 • «Липневої» хлопчика можна наректи Валентином, Георгієм, Євгеном, Назаром, Степаном.
 • Для дітей, народжених у серпні, підійдуть імена:Роман, Родіон, Юрій, Володимир, Іван, Серпень.

Астрологи вважають, що дітям, які народилися восени, підходить більшість імен. Такі люди різнобічні, мають багато талантів, вміють вчитися на своїх помилках і звичайно легкі в спілкуванні.

 • «Вересневого» хлопчику можна дати ім’я Денис, Лаврентій, Давид, Євген.
 • Якщо син з’явився на світ у жовтні, подумайте про те, щоб назвати його Олександром, Георгієм, Павлом, Миколою, Філіпом.
 • Хлопчикові, який народився в листопаді, підійде ім’я: Альберт, Дмитро, Василь, Тимофій, Остап.

Старослов’янські імена

Говорячи про гарні імена для хлопчиків в 2016 році, не можна не нагадати про існування старослов’янських імен. Нерідко при виборі імені для дитини батьки звертаються до своїх коренів. Все частіше в дитсадках і школах з’являються Любомири, Лучезары, Благомиры. Ці імена наділяють хлопчиків мужністю і благородством. Часто старослов’янські імена закінчуються на «-слав» (Ярослав, Ростислав, Борислав, Радослав), «-волод» (Всеволод, Беловолод), «-мир» (Любомир, Радомир, Добромир).

Одні слов’янські імена звучать звично, інші ж можуть здатися дуже незвичайними, тому при виборі імені потрібно бути впевненими, що дитині буде комфортно з ним жити. Коли хлопчик підросте, можна докладно розповісти йому, що означає його ім’я. Старослов’янські імена несуть глибокий сенс: «борець за мир», «добрий і розумний», «незламний». Знаючи значення свого імені, хлопчик, напевно, буде носити його з гордістю.

Православні імена

Часто батьки обирають для своїх дітей церковні імена, сподіваючись, що так дитина знайде духовного покровителя, який буде оберігати його протягом усього життя. Православні імена зазвичай «співочі», а тому приємні для слуху: Адам, Гаврило, Дмитро, Єлисей, Іларіон, Ісмаїл, Марко, Платон, Серафим, Лука, Петро і т. д.

При підборі церковного імені, краще поспілкуватися із священнослужителем і дізнатися, в честь кого з небесних покровителів наректи малюка. Також рекомендуємо вивчити наступний календар чоловічих імен.

Православний календар імен хлопчиків 2016 року по місяцях

Красиві і популярні імена хлопчиків в 2016 році православний календар по місяцях

Православний календар імен хлопчиків 2016 року

Популярні імена для хлопчиків в 2016 році

Чоловічі імена, які сьогодні особливо популярні, не були рідкістю і двадцять років тому. За статистикою, малюкам в нашій країні найчастіше дають імена: Андрій, Олександр, Ілля, Дмитро, Олександр, Артем, Владислав, Кирило, Єгор, Сергій, Іван, Ярослав.

Якщо ж ви схиляєтеся до рідкісного імені, варто подумати, чи оцінить дитина в подальшому таку сміливість. Все-таки Дионисы і Аскольды будуть залучати до себе більше уваги, ніж Михайли і Антоны. Краще не давати хлопчику ім’я, якщо ви побоюєтеся, що воно може стати приводом для насмішок.

Можна назвати хлопчика незвичайним і одночасно модним ім’ям. Наприклад, Герман, Дем’ян, Гнат, Ян. Найбільш популярні імена для хлопчиків в 2016 році наступні: Аскольд, Бернард, Бажен, Варфоломій, Генріх, Діоніс, Марсель, Мікель, Натан, Омар, Рудольф, Флорентий, Еріх.

Іноді батьки дають синові ім’я родича. Тут потрібно бути обережними, особливо, якщо у людини, на честь якого називають дитину, була важка доля. Втім, у європейських сім’ях це досить поширене явище. Першому синові там часто дають ім’я дідуся по батьковій лінії, а другому – ім’я дідуся по материнській лінії.

Вирішуючи, як назвати дитину, керуйтеся своїми почуттями. Нехай ім’я дається з любов’ю і вірою в те, що воно принесе малюкові удачу, яка буде супроводжувати його все життя. А віруючим людям варто покласти в основу свого вибору православний календар імен хлопчиків 2016 року по місяцях.

А якщо ви тільки плануєте зіграти весілля, рекомендуємо вивчити весільний гороскоп на 2016 рік. Бажаємо вам щастя, любові і успіху у всіх починаннях!