Красиві і популярні імена дівчаток в 2016 році православний календар по місяцях

Красиві і популярні імена дівчаток в 2016 році православний календар по місяцяхВже задовго до народження малюка батьки починають думати, яке ім’я дати своєму чаду. Хочеться, щоб воно було красивим і наділяло дитину певними рисами характеру. Якщо ви чекаєте появи дівчинки в 2016 році, зібрані в нашому матеріалі поради допоможуть визначитися з ім’ям для неї. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам визначитися, як назвати дівчинку в 2016 році.

Мало хто називає дитини, грунтуючись тільки на моді. Навіть несуеверные батьки перш, ніж наректи свого малюка, дізнаються значення імені і з’ясовують, як воно може вплинути на долю. Вирішуючи, як назвати дівчинку, зазвичай враховують:

  • час народження дитини;
  • сполучуваність імені з прізвищем і по батькові;
  • сімейні традиції та релігію.

Як вибрати ім’я для дівчинки за датою народження?

Одним батькам потрібен православний календар імен дівчаток 2016 року по місяцях, інші засновують свій вибір на народних прикметах. Вважається, що сезон, в який народилася дитина, впливає на його характер. За допомогою імені можна підсилити або згладити дані природою риси.

Зимових дітей відрізняє тверда воля і непохитність. Вони талановиті і вміють домагатися своїх цілей, тому бувають успішними у різних сферах діяльності. Енергія у людей, народжених в холодну пору року, б’є через край, що може навіть призводити до конфліктів. Зимовим дівчаткам рекомендується давати ніжні імена, які допоможуть пом’якшити закладену природою різкість характеру.

Весна наділяє дітей гнучкістю і витривалістю. Вони легко пристосовуються до будь-яких умов, а проблеми вирішують, використовуючи свій гострий розум. Весняні дівчата схильні піддаватися сторонньому впливу. Щоб уникнути зайвої м’якості характеру, їм краще давати тверді, жорсткі імена.

Влітку народжуються життєрадісні, активні дівчинки. Вони сміливо йдуть до своїх цілей, змітаючи всі перешкоди на шляху. У характері таких дітей наполегливість і гордість сусідять з м’якістю і ніжністю, тому річним малюкам підходить більшість імен.

Осінь дарує світу серйозних і розумних дівчаток. Навчання дається їм легко, а нові знання вони схоплюють на льоту. Вроджена практичність і розсудливість дозволяють таким дітям вчитися на своїх помилках. Співучі, романтичні імена допоможуть позбавити осінніх дітей від надмірної серйозності і строгості.

Популярні імена для дівчаток в 2016 році

У майбутньому році в моді будуть ніжні імена, які асоціюються з жіночністю і м’якістю.

Ганна – ім’я, що прийшло до нас з давньоєврейської культури. Його значення – «благодать, милостива». Ганни красиві і самодостатні. Вони не піддаються зовнішньому впливу, і зазвичай самі приймають рішення. Аннам притаманна аристократичність, вони прекрасно розбираються в мистецтві і завжди можуть покластися на інтуїцію, яка у них розвинена дуже добре. Жінки з такими іменами добрі, довірливі і готові допомагати людям, не вимагаючи нічого натомість. Вони відмінні рукодільниці і завдяки чудовому смаку можуть створювати своїми руками справжні витвори мистецтва.

Мілена – слов’янське ім’я, яке все частіше обирають батьки для своїх дочок. Ніжність, закладена в імені, передається і дівчинці. Мілени ласкаві, легкі в спілкуванні, володіють м’яким характером і вродженим цікавістю. Для ніжних Мілен родина стоїть на першому місці, саме в насіннєвих відносинах вони знаходять захист, якої так потребують. Мілени вірні, доброчесні і завжди оточені любов’ю рідних і друзів.

Віра – ще одне слов’янське ім’я, яке буде популярно в 2016 році. Віра володіє природною красою і добротою. До нього завжди можна звернутися за допомогою, не боячись отримати відмову. Вір притаманна поміркованість і цілеспрямованість. Мудрість і розсудливість допомагає їм ставити правильні цілі, яких вони неодмінно домагаються. Дівчатка з таким ім’ям зазвичай не примхливі, слухаються батьків, вони ласкаві й добрі. У дорослому віці Віри стають відмінними мамами і люблячими дружинами.

Надія – ім’я, також прийшло до нас із слов’янської культури. Говорячи про гарні імена для дівчаток в 2016 році, не можна випустити з уваги це ім’я. У характері Надії одночасно поєднується стриманість і галаслива веселість. Вони вміють зосереджено працювати, домагатися своїх цілей. Коли ж справа доходить до відпочинку, Надії дають волю своїй енергії і життєрадісності. Людей з таким ім’ям можна назвати авантюристами – вони без страху беруться за все нове та незвичне. Надії можуть досягти великих висот і фінансового благополуччя. Друзі та рідні знають, що вони завжди можуть розраховувати на допомогу Надії. Батьки і родина мають для Наді першорядне значення.

Ольга – красиве древнескандинавское ім’я, що означає «велика, священна». Власниці цього імені благородні і честолюбні. Ольги серйозні і в той же час дуже емоційні. Можуть бути вразливими і образливими. Дівчатка з таким ім’ям не мають звички сперечатися з дорослими, вони слухаються батьків і не доставляють клопоту вчителям. Ольги дуже жіночні, подорослішавши, вони стають прекрасними господинями і вірними дружинами. Ольги люблять робити добро і допомагати людям. Вони отримують те, до чого прагнуть, сімейно житті бувають дуже щасливі.

Ніна – давньогрецьке ім’я, яке поступово повертає колишню популярність. Ніна не любить залежати від кого-небудь, вона самостійно приймає рішення, а до своїх цілям йде наполегливо і без зволікання. Ніни самолюбні, вони важко переживають несправедливість, тому готові відстоювати правду навіть у бійці. Такі якості, як відповідальність і принциповість, допомагають Ніні в кар’єрі. Нерідко вони займають керівні пости. Завдяки природного чарівності і жіночності Ніни завжди оточені увагою чоловіків. У них виходить створювати міцні, щасливі сім’ї.

Найпопулярніші імена для дівчаток в 2016 році: Марія, Єлизавета, Анастасія, Дарина, Софія, Катерина. Також в моді будуть дуже красиві і незвичайні жіночі імена: слов’янське ім’я Мирослава («світ і слава»), давньогрецькі Пелагея («морська»), Ніка («перемога»), що прийшло з санскриту ім’я Агнія («вогняна»), арамейське ім’я Марфа («пані, володарка»), ім’я давньогрецької богині Майя, давньоримське Уляна, латинське Устинія («справедлива»).

Православні імена для дівчаток

Віруючі люди вважають, що дитина, якій дали ім’я за церковним календарем, знаходить ангела-зберігача на все життя. Раніше дітей в основному і називали в честь святих. Однак ця традиція пішла в минуле. Зараз малюкам нерідко дають одне ім’я по святцях при хрещенні, а в звичайному житті називають по-іншому. Вважається, що так дитина знаходить захист від незгод і лихого ока.

Православний календар імен дівчаток 2016 року по місяцях

Красиві і популярні імена дівчаток в 2016 році православний календар по місяцях

Православний календар імен дівчаток 2016 року по місяцях

Як не помилитися при виборі імені?

Батькам, вирішальним, як назвати доньку, варто звернути увагу на наступні рекомендації:

  • Повне ім’я дівчинки повинно звучати гармонійно. Іноді доводиться відмовлятися навіть від самих красивих і незвичайних імен з-за того, що вони не співзвучні з прізвищем та по батькові. Погодьтеся, поєднання Кармен Віталіївна Іванова або Джульєтта Григорівна Петрова звучать досить комічно.
  • Ніколь, Клер, Мішель і інші імена, що закінчуються на приголосну, красиві і ними часто називають дітей на Заході, але для Росії вони, знову ж таки, дуже незвичні.
  • Подумайте про скороченому варіанті імені. Воно повинно звучати ласкаво і приємно: Людмила – Міла, Олеся – Леля (Леся), Вероніка – Ника. А ось якщо зменшувальна форма імені схожа на собачу кличку (Клеопатра – Кльопа, Патриція – Патя) або може викликати неприємні асоціації (Королла – «корова», Фекла – «буряк»), то треба добре подумати, чи варто так називати дитину.

На вибір імені може впливати і багато інших факторів. Але головне, щоб воно давалося з любов’ю і асоціювалося з чимось хорошим.

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам визначитися з питанням, як назвати дівчинку в 2016 році. На завершення рекомендуємо почитати, як відпочиваємо на свята в 2016 році. Це допоможе вам своєчасно спланувати свою роботу і відпочинок.