Кращі гірськолижні курорти сезону 2016-2017 року

Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 рокуВідпочити так, щоб потім можна було похвалитися своїм друзям і знайомим, мріє будь-який чоловік. Якщо відпустку випав на літній період, можна особливо не ламати голову. Безліч сонячних та гостинних країн готові скрасити ваше дозвілля. Але, навіть якщо вільний час довелося на зиму, можна відмінно провести час на гірськолижних курортах. І в нашому сьогоднішньому матеріалі ми розповімо про кращі гірськолижні курорти сезону 2016-2017 роки.

Вибираючи місце для відпочинку з допомогою лижного спорту, перш за все, необхідно визначитися з географічним положенням пункту призначення. Інтернет або карти вам в допомогу.

Засніжені курорти країн СНД, Австрії, Норвегії, Італії, Фінляндії, а також інших країн з можливістю зимового відпочинку чекають вас. Правильний вибір місця відпочинку за вами. Важливо не допустити помилок при виборі курорту, щоб не було прикро і боляче за безцільно проведений час. Три основні правила, якими керуються при виборі місця для проведення відпустки:

 • Інфраструктура курортів. Якщо до самої гори або витягу необхідно добиратися кілька годин, а то й більше – то кому він потрібен. Оптимальним вибором буде мотель, близько розташований від самого узвозу.
 • Зручність – насамперед. На схилі, призначеному для професіоналів своєї справи, ви будете почувати себе незграбним і зайвим. Якщо ж ви потрапите у відверто аматерскую лігу – вам не буде до чого прагнути, і не було в кого вчитися майстерності.
 • В брудному місиві замість нормального снігу особливо не покатаєшся. Тому підбирайте місце свого відпочинку також за якістю снігового покриття.
 • Маючи на увазі дані правила, ви не потрапите в халепу, а ваш відпочинок дозволить вам відволіктися від повсякденних турбот і по-справжньому розслабитися.

  На конкретних прикладах розглянемо кращі гірськолижні курорти 2016-2017 року різних країн.

  Фінляндія

  Раніше ми писали, що високою популярністю користуються тури на Новий 2017 рік у Фінляндії. Переважно туристів приваблюють саме гірськолижні курорти цієї країни.

  Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 року

  Гірськолижний курорт Куопіо

  Одним з основних зимових курортів Фінляндії є місто Куопіо, розташований в її східній частині. Нараховуючи 97 тис. жителів і займає площу в 1729 км. кв., він знаходиться більшою своєю частиною на півострові, що тягнеться в озеро Каллавесі. Міські права Куопіо формально знайшов до 1653 році, проте аж до другої половини 17-го століття називався селом.

  Куопіо, крім наявності гірськолижного курорту — культурна столиця східній частині Фінляндії. Тут розвинувся особливий діалект фінської мови, а фірмовими стравами є хліб і фарширована риба (калакукко).

  Поряд з Куопіо головними курортами Фінляндії також вважаються Лахті та Куусамо, які подарують вам неземне спокій і умиротворення.

  Росія

  До основних курортів Росії належить Ельбрус, розташований між Росією і Кавказом, і є найвищим гірськолижним центром у Євразії. Він програє тільки курорту у Венесуелі – «Meride», та й то ненабагато.

  «Ельбрус-Безенги», насправді, здвоєна зона відпочинку. По-перше, це можливість спуститися з найбільшою гори Європи (з висот від 1944 до 4164 м.); а по-друге – наявність чудового тренінгу для альпіністів у засніженій долині річки Безенги, які є об’єктом для справжнього туристичного паломництва.

  Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 року

  Гірськолижний курорт Ельбрус-Безенги

  На поточний момент Ельбрус обслуговується канатними дорогами, побудованими в союзні часи і нещодавно оснащеним ліфтом. Безліч мінеральних джерел (у тому числі знаменитий «Нарзан») стануть приємним доповненням до вашого дозвілля.

  Також рекомендуємо дізнатися, де можна зустріти Новий 2017 рік в Росії.

  Італія

  Важливе місце у списку італійських курортів для релаксації займає містечко Борміо, що знаходиться в центральній частині Альп. Зелені насадження не служать перешкодою для здійснення стрімких спусків. Насичені та цікаві лижні дороги підійдуть як для недосвідчених, так і для професіоналів.

  Експерти рекомендують виконувати спуск в межу міста з допомогою підйомника, зважаючи труднопроходимости окремих ділянок трас. Також даний курорт характеризується відмінною якістю снігового покриву.

  Андорра

  Продовжуючи розмову про кращі гірськолижні курорти сезону 2016-2017 року, не можна не розповісти про Андорру. Ла Вела – найпопулярніший і найбільший курорт князівства, що знаходиться в його столиці. Загубився в білосніжних вершинах гір (досягають 2,5 км), він постає крихітним чоловічком, який забув дорогу додому. М’який клімат і теплий вітер додасть відчуття комфорту і невагомості. Незважаючи на гадану легкість, місто досить древній, що нараховує безліч визначних пам’яток. Середньовічні замки і церкви (в будинку одного з яких з 1702г. знаходиться парламент), мощені мостові і атмосфера давнини настроїть вас на романтичний лад.

  Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 року

  Гірськолижний курорт Ла Вела

  Кавказ

  Найвідомішим місцем напливу туристів можна назвати Домбай, облаштувався на висоті 1600м щодо рівня моря. Курорт знаходиться в околицях таких знаменитих вершин, як Домбай-Ульген, пік Іне, Софруджу, Ачітара, Аманауз та інших. Довжина туристичних маршрутів – близько 20 км. Траси знайдуть прихильників як серед аматорів, так і серед професіоналів.

  Туреччина

  Розташований в околицях найбільшої вершини середньої Анатолії — Ерджієс — однойменний курорт – один з лідерів туристичного спорту. Континентальний тип клімату зумовлює протяжність зимового періоду до 150 днів в році. Оптимальний часом відпочинку є період з середини листопада по середину квітня, коли сніговий покрив сухий і невеликий, не більше 2-х метрів.

  Відмінно розвинена інфраструктура, в сукупності з наглядом інструкторів з гірськолижного спорту та медичними працівниками зроблять ваш відпочинок не тільки змістовним, але й безпечним.

  Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 року

  Гірськолижний курорт Ерджієс

  М’який клімат і своєрідна природа бази відпочинку «Картаклая» — це незаймані сніги і 20 з гаком кілометрів лижних трас, будь-якого ступеня складності. Триметровий шар снігу оптимально буде використовувати з другої половини грудня по середину березня.

  Франція

  Великою популярністю користуються тури на Новий 2017 рік в Париж. Але Франція – це не тільки столиця. У Франції не так вже й багато місць для зимового відпочинку, але кожне з них відрізняється чудовою якістю обслуговування і неймовірною красою. Країна відома наявністю однієї їх протяженнейших доріг в Європі – Сарен, що налічує близько 16 км. Початок бере початок на горі «Пік Блан», висотою 3330 м, потім в’ється навколо підніжжя гірського масиву і йде в тунель. Ця траса, крім усього іншого, знайома безкоштовними канатними дорогами для відпочиваючих і навіть не сонячними ваннами, а справжнім сонячним морем.

  Місцевість Валь Торанс, висотою 2300м, отримала назву «Дах трьох долин». Мала чисельність туристів дасть вам можливість повністю зануритися в процес єднання з засніженим пейзажем без будь-яких перешкод.

  Австрія

  Затишно розташована в центральній частині Європи, країна живе туризмом і бізнесом в області санаторного лікування, спорту та відпочинку з розвагами. Різноманітні рівні складності гірських доріг, відомі льодовики і можливість їх цілорічного відвідування давно стала відмінною рисою цієї держави.

  Кращі гірськолижні курорти сезону 2016 2017 року

  Гірськолижний курорт Гатлюр

  Влаштувався на висоті 1600 м в оточенні масиву Сільвретта, містечко Гатлюр влаштувався в обіймах долини Пазнаунталь. З безлічі інших пам’яток можна виділити трасу, освітлену навіть в темний час доби, і дає можливість відточувати своє лижне майстерність цілодобово.

  Для людей, що віддають перевагу класичний лижний спуск, надано 4 області цілинних спусків. Любителям сноуборду до душі доведеться якісний фан-парк з першокласними трамплінами, трасами і звивистими спусками.

  Інша місцевість, Зельден, відомий своєю своєрідною атмосферою, яка досягається за рахунок відчуття затерянности та усамітнення за високими гірськими масивами.

  Швейцарія

  Ну і куди ж без неї. Швейцарія здавна привертає до себе любителів активного зимового відпочинку з усіх куточків світу. Переважна більшість країни займає гірська гряда Альп, що підходить будь-лижнику. Популярні швейцарські курорти Гріндельвальд, Мюррен і Давос не дадуть вам занудьгувати.

 • Гріндельвальд славиться розташуванням в тіні трьох величезних гір: Юнгфрау, Мінх і Айгер.
 • У Мюррене повністю відсутній автоматичний транспорт, зате фунікулерна дорога має протяжність в 3000 м.
 • Давос, розташований в східній Швейцарії може похвалитися трьома сотнями кілометрів трас не тільки для лижників, але і для сноубордистів. Різноманітні трампліни, столи та інші об’єкти для фанатів фрістайлу не дадуть вам нудьгувати протягом всього відпочинку.
 • Такі кращі гірськолижні курорти 2016-2017 роки. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам вибрати підходящий варіант. На завершення рекомендуємо завантажити календар на 2016 рік з святами і вихідними, щоб вчасно спланувати свою роботу і відпочинок. Бажаємо вам щасливого зимової відпустки!