Кращі фільми 2016 року Рейтинг

Кращі фільми 2016 року Рейтинг

Хочете знати, чим здивують кінопродюсери в 2016 році? Які кращі фільми 2016 року, рейтинг яких зараз ви побачите в статті, запам’ятається краще всього? Краще дізнатися про них трохи більше.

Нові кінострічки обіцяють здивувати і вразити спецефектами і різними сучасними прийомами кінозйомки. У 2016 році на глядачів чекають продовження різних пригодницьких стрічок, які давно стали легендами кіно, тому новий кіносезон обіцяє бути спекотним. Чого тільки варто яка обіцяється прем’єра фільму «Варкрафт», знята відомою студією кінофільмів «Блізард». Зйомки тривали кілька років, в процесі брало участь дуже багато фахівців, грали популярні у всьому світі актори.

Очікуваної стрічкою також в 2016 році є «Роккі-7». Незмінний Сталоне обіцяє вразити всіх захоплюючим сюжетом і новим витком знайомої всім історії, тільки з боку одного головного героя – Бальбоа.

Обіцяють порадувати розбещеного новинками кіно телеглядача, п’ятою частиною популярної серії кіно «Трансформери». Тут ще учасники зйомки сумніваються, чи буде стрічка готова до виходу в 2016 році, і припускають її прем’єру вже на початок 2017-го, тому невідомо, чи варто чекати новинку.

Найдивнішу прем’єрою сезону майбутнього року може стати продовження став легендарним, фільму про людину-павука. Третя частина «Нового людини-Павука» Мабуть, все «продовження» фільмів є найбільш очікуваними прем’єрами. Кожному хочеться дізнатися. Що сталося з їх улюбленими героями далі, як склалася їх доля і куди їх завели чергові фантастичні пригоди.

Такої ж серією «продовження буде…» стане прем’єра нової частини фільму «Бетмен проти Супермена». Нова частина носить назву «На зорі справедливості».

Який рік тримають в напрузі глядача кінострічки, де головні герої мають супер здібностями і борються зі злом у всьому світі. Сучасності не вистачає геройства. Саме тому в головних персонажах завжди трохи вперті, хамуваті. Але справедливі хлопці, які бажають подолати лють, брехня і беззаконня. Такий сюжет можна простежити в новій кінострічці, також стартує в 2016 році – «Атака Титанів», в стилі аніме. Другий сезон стрічки має назву «Крила Свободи» і підкорить всіх любителів цього стилю кіно і мультиплікації захоплюючим сюжетом і непередбачуваним фіналом.

Для всіх тих, хто з дитинства захоплений черепашками-ніндзя, приємна новина – 2016 рік випустить у світ продовження першої частини знятої про черепашок стрічки «Черепашки-ніндзя-2».