Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

Лихоманка попереднього періоду стане незмінним супутником початку нового року. Суєта буде присутній у вашому житті до середини року. Так Вогняна Мавпа показує свій вплив на представників цього знака. Напружений графік життя не можна назвати не приносить успіхи, однак необхідно пам’ятати, що у будь-якого людського організму є ресурс, і цей ресурс не безмежний. Козерогам прийшов час взяти невеликий тайм-аут. Відпочинок і гармонізація внутрішнього світу дуже необхідні Козерогам, їх почуття розпатлане, нервова система виснажена, і фізична втома превалює над всіма відчуттями.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

 

Використовуйте початок року для відпустки. Відпустку, якщо він запланований, краще провести у своїй кліматичній зоні. Різка зміна клімату піде тільки на шкоду організмові, який і так перебуває на грані виснаження. Акліматизація стане болісною, тривалої і зможе значно зіпсувати якість відпочинку. Тож, прислухавшись до порад астрологів, виберіть пансіонат чи санаторій не дуже далеко від місця свого постійного проживання. Навіть відпочинок в домашній обстановці буде корисним і цілющим. Про час відпустки уникайте галасливих компаній.

Гороскоп на січень 2016 року. Козеріг.

На початку року Вогняна Мавпа Козерогам подарує можливість доленосної зустрічі. На вашому життєвому шляху, виникне людина, яка може впливати на все ваше подальше життя. Можливо, що вам не здасться це таким в момент першої зустрічі, але новий знайомий, швидше за все, буде протегувати вам і надавати позитивний вплив на прийняті вами рішення.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

Любовні стосунки Козерога у січні 2016 року.

В особистому житті Козерогів спостерігається згасання емоцій і деяка спустошеність, що теж є результатом жорсткого робочого графіка Козерогом і повною відсутністю душевних сил на спілкування зі своєю половиною.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

У такому душевному стані не варто закладати фундамент для нових відносин, тим більше, що і гороскоп не сприяє любовним зв’язкам Козерога, які беруть початок в холодну пору року. Ці романи будуть недовговічними і стануть сторінкою у вашому житті, про яку не дуже приємно згадувати. Тим більше, не варто в цей період робити і приймати пропозицію руки і серця. Виняток становлять лише союзи з Левами і Дівами.

Для жінок-Козерогів цей період вкрай несприятливий для зміни роботи або направлення в бізнесі. Присвятіть весь вільний час сім’ї і дому. Дайте відчути близьким людям, що вони улюблені вами раніше. Поверніть у ваше сімейне життя спільні вечері, маленькі сімейні свята, а у відносини з чоловіком додайте пікантності. Тривалий час близькі вам люди почували себе обділеними вашою любов’ю і турботою. Швидше за все, на початку року вам скажуть про це прямо в обличчя. Ця розмова буде неприємним, але буде мати ефект холодного душу і піде на користь всім учасникам. Родичі випустять пар, а ви отримаєте хорошу емоційний струс, яка зараз так необхідна для збереження добрих відносин. Крім того, час відчути себе привабливою жінкою, а не бізнес-леді або втомленою домогосподаркою. Гарною підмогою стане шопінг. Зробіть нарешті покупку, про яку довго мріяли, побалуйте себе хорошими парфумами або прикрасою. Ви заслужили це.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

Чоловіків-Козерогів на початку року Вогняної Мавпи підстерігає небезпека піддатися власницьким інстинктам. Вони відчують потребу захищати своє майно і близьких від намірів оточуючих. Об’єктивних причин для цього немає, тому багато вчинки Козерогів будуть виглядати для всього світу безглуздими або навіть смішними. Насправді у вас ніхто і нічого не хоче забирати, і подібна поведінка може призвести до нерозуміння навіть з найближчими друзями. Слідкуйте за своїми вчинками і не робіть дурниць.

Діти — козероги. Гороскоп на січень.

На початку року діти-Козероги будуть викликати у батьків деяке почуття досади. Це викликано незібраністю та неорганізованістю дітей, які належать до цього знаку гороскопу. Однак якщо уважно розглянути причини такої дитячої поведінки, то можна побачити, що вина за огріхи виховання лежить цілком і повністю на батьків маленьких Козерогів. Мами і тата захищають дітей від будь-якої виникаючої проблеми, вирішення якої під силу дитині, не дозволяють виконувати навіть легку домашню роботу, аргументуючи це тим, що дорослим потім доведеться переробляти, і як результат пожинають повне небажання дитини брати участь у житті і будні сім’ї. Змінити ситуацію докорінно, інакше дуже великі шанси виростити нечупару і егоїста.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

Взимку Козероги можуть мати клопіт із судовими інстанціями, комунальними службами або ще якимись паперами. Але турбуватися не варто, проблема зникне сама по собі, так само, як і виникла.

Козеріг. Здоров’я у січні 2016 року.

Козероги від природи наділені непоганим здоров’ям, але вони, не замислюючись, заподіюють йому шкоду своїм способом життя. Нестриманість у споживанні спиртних напоїв, куріння і схильність до повноти притаманні багатьом представникам знака. Зайва вага Козерогів зумовлене частими переїдання і пізніми потреблениями їжі. Крім того, Козероги великі ласуни і у величезних кількостях поглинають вуглеводи. У цих проблем в основному причини криються в психологічній площині.

Козеріг. Гороскоп на січень 2016.

Козероги більше за всіх інших знаків зодіаку схильні «заїдати» життєві труднощі, а з урахуванням того, що багато Козероги схильні до частої безсонні, то і їжа приймається в нічний час доби. Результат таких харчових звичок негайно позначається на боках і таліях Козерогів. Сам зайва вага не був би такий страшний для Козерогів, якщо б не супутні йому проблеми зі здоров’ям – гіпертонія, аритмія, діабет і хвороби суглобів та судин.

Тому Козерогам потрібно неухильно дотримуватися правильних харчових уподобань і впорядкувати прийоми їжі, намагаючись уникати нічних перекусів. Вуглеводи – найголовніший ворог гарної фізичної форми Козерогів. Значно скоротите споживання солодкого і мучного.

Для того, щоб уникнути зайвої ваги, не зайвим буде і заняття фізкультурою і спортом. Вибирайте посильну навантаження, намагайтеся уникати підйому тягарів, тому що у багатьох Козерогів стан суглобів залишає бажати кращого.


Резюме:
У січні 2016 радимо Козерогам взяти відпустку.
В січні не варто заводити нові стосунки.
Козеріг. Гороскоп на лютий 2016.

  • Козеріг. Гороскоп на січень 2016.Як зустрічати рік мавпи 2016
  • Козеріг. Гороскоп на січень 2016.Рік мавпи 2016 як зустрічати
  • Козеріг. Гороскоп на січень 2016.Піст перед великоднем 2016
  • Розкажіть про нас друзям: