Корпоративні подарунки на Новий рік 2016

Корпоративні подарунки на Новий рік 2016

Новий рік 2016 вже майже поруч, тому настав час подумати про подарунки. У цій статті ми подивимося, що можна подарувати колег на корпоративі. Варіантів дуже багато, так що переживати не варто. Всі розуміють, що багато працівників, тому сильно розщедритися не вийде, але завжди можна підібрати пару трійку хороших варіантів.

Почати можна із звичайних подарунків. Такі як ручки, брелки, блокноти. Все це можна зробити в тематичному стилі, адже 2016 це рік мавпи. Можна навіть купити невеликі статуетки мавпочок, кожному колезі різну. На чашках можна зробити принти. Наприклад, фото свого колеги або там де ви всі разом. Це теж дуже оригінально. Якщо у вас на роботі є вільний час, то, як варіант можна придбати настільні ігри. Наприклад, невеликий настільний теніс або футбол або аэрохокей. Так що в обідній час всі можуть трохи відпочити і зіграти кілька партій. Адже це краще ніж сидіти поодинці просто їсти свій обід. Але такий подарунок може не оцінити начальник, так що краще заздалегідь з ним поговорити.

Подарунки можна драїти і під час різних конкурсів. Як заохочувальні призи. Сюди входить різноманітна дрібнички. Дамам можна купити квіти чи цукерки, або ж набір гелів для душу. Вони продаються вже запаковані. У деяких магазинах можна знайти чудові ялинкові іграшки або просто іграшки для інтер’єру. Вони не великі і кожен може прикрасити їм свій будинок або офіс. Якщо купити звичайні кульки, то теж буде добре. Адже потім кожен повісить їх біля свого робочого столу.

Кожен працівник, коли приходить вранці на роботу, обов’язково випиває чашку кави або чаю. Так що ідея вже сама по собі напрошується. Можна купити смачну каву і ароматний чай, покласти це все в скриньку і нехай кожен колега вибере для себе особисто, що він хоче. І вам приємно і колегам цікаво. Можна сказати, що це корисний подарунок. Деякі дівчата люблять ефірні масла і різні заморські солодощі. Так що коробочка таких речей завжди підніме настрій.

Що стосується алкоголю, то він теж може служити подарунком. Віскі, горілка, ром або шампанське. Все це можна розпити. Але таки зазвичай дарують подарунки, якщо у вас на роботі невеликий колектив. Адже пляшка доброго рому варто пристойно. На корпоративах подарунки це не головне. Всі приходять, щоб заздалегідь почати відзначати Новий рік, веселитися, танцювати і брати участь в шоу програмах. Так що хорошим подарунком може бути просто веселий ведучий, який не на секунду не дасть нудьгувати учасникам.