Короткі тости на Новий рік 2017 – красиві і прикольні

Короткі тости на Новий рік 2017  красиві і прикольні

Короткі тости на Новий рік 2017

Будь-яке свято, будь то бенкет у фешенебельному ресторані або невелика домашня вечірка, не обходиться без тостів. Тости бувають різними — зі змістом або жартівливі, але обов’язково передають настрій і побажання учасників святкового заходу. Новорічні тости 2017 не виняток.

На жаль, не всі люди можуть похвалитися красномовством, і часом скласти хороший короткий текст буває досить складно. Що ж робити? Не переживайте, ми розповімо як правильно скласти гарні тости на Новий рік 2017.

Підготовка до свята

Зайнятися підготовкою вітальній промові слід заздалегідь. Навіть ті, хто володіє ораторським мистецтвом, можуть потрапити в ситуацію, коли потрібні слова перебувають з працею. Підготовлена заздалегідь мова дозволить уникнути неприємних ситуацій.

Текст тосту повинен бути коротким, щоб не втомлювати гостей за столом і не втратити основну думку, що часто трапляється з любителями довгих промов. Краще завчити підготовлений текст. Якщо ви побоюєтеся, що забудете текст вітальної промови, можна записати ключові слова на серветці. Це допоможе швидко згадати те, що ви хотіли сказати.

Принцип складання хорошого тосту — коротка зав’язка і смішне вітального закінчення. У тексті промови допускаються імпровізації і діалоги-отыгрыши. Однак, якщо ви не наділені здатністю пародіювати, або жартувати «в тему», — краще цього не робити.

Якщо це не ювілей певної людини — тост повинен бути зрозумілий усім присутнім.

Складання красивого тости на Новий рік 2017

Складаючи текст вітальної промови, слід враховувати деякі правила:

 • Не треба писати і говорити про випадки з свого життя. Якщо це буде доречно, то тільки в тісному колі сім’ї.
 • Не повинно бути нічого зайвого. Ніяких довгих промов і нотацій.
 • Лаконічно, чітко і з гумором — саме те для прикольного тости на Новий рік 2017.
 • Бажано згадати символ Нового року — Півня.
 • Побажання повинні бути виключно позитивними, без «ложки дьогтю».
 • Як правильно вимовляти тости

  Новорічне свято — це урочисте і веселе захід. Не варто затьмарювати застілля тостами в стані крайнього сп’яніння. Основні правила вітальній промові полягають у наступному:

 • Перший тост виголошує господар будинку. Якщо корпоративне торжество — перше слово надається керівнику організації.
 • Виголошуючи тост, уникайте слів-паразитів (наприклад: коротше, ну в загальному тощо).
 • Тост вимовляється з піднятим келихом вина, шампанського або іншого напою. Якщо це чарка горілки — тост повинен бути максимально коротким (наприклад — «Будемо здорові»).
 • Вимовляючи вітальну промову, дивіться на присутніх. Не слід надовго опускати очі. Це може зіпсувати навіть найкращу мова.
 • Якщо ви не можете згадати підготовлений текст, просто і коротко привітайте присутніх з святом. Ніхто не знає, яким був заготовлений вами текст. Тому й побоюватися, що хтось зрозуміє вашу забудькуватість, не варто.
 • Якщо ваш тост на честь певної людини, почніть з звернення до нього. Після цього слід згадати його гідності і виголосити своє привітання.
 • Що робити, якщо ви не вживаєте спиртні напої? Ні в якому разі не відмовляйтеся від виголошення тосту. Ви можете це зробити за келихом води. Сік або газована вода можуть бути використані під час виголошення тосту у вузькому колі друзів чи сім’ї.

  Якщо самостійно скласти прикольні тости на Новий рік 2017 важко — можна скористатися вже готовими текстами і вставити щось своє. Буде доречним запам’ятати чиєсь прикольний тост і жартома, нагадуючи і розважаючи гостей, повторно вимовити його. Але, оригінальність запам’ятовується і завжди цінується більше. Не бійтеся експериментувати!

  Короткі тости на Новий рік 2017: приклади

  Давайте вип’ємо за 365 днів, які чекають нас попереду, за 365 можливостей, за 365 нових сторінок життя, за 365 чудес, які з нами буде! За Новий рік, який все це подарує нам! Ура!

  ***

  Хочеться, щоб у новому році кожен з нас придбав би не краще, а своє. Тому що краще не завжди може стати своїм, а от своє — завжди найкраще. Бережіть близьких і коханих! З Новим роком!

  ***

  Кажуть, що наше життя таке коротке, що не варто розтрачувати його на образи. Давайте ж вип’ємо що б у наступному Новому році, у нас було мало приводів ображатися. І нехай всі турботи й образи залишаться в старому році і ніколи не нагадують про себе!

  ***

  В новому році все повинно бути по-іншому. І я хочу, щоб з новим роком прийшло і справдилося все, чого нам так не вистачало в попередні.

  ***

  Дорогі друзі! Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити настає свято! Давайте піднімемо наші келихи за те, щоб в наступному році наше життя склалася ідеальним пазлом: щастя, здоров’я, благополуччя і любов. З Новим роком!

  ***

  «З Новим роком, з новим щастям» — прийнято вітати один одного. Але, хай щастя буде і не новим, лише б воно було стабільно з нами. Давайте вип’ємо за доброту Долі до всіх нас, в цьому Новому році.

  ***

  Кажуть, що в Новорічну ніч збуваються всі мрії, так давайте ж скоріше, як можна більше, бажати щастя, здоров’я, радості і добра собі і нашим близьким! З Новим роком!

  ***

  Скоро Новий Рік. Хочеться побажати, що всі проблеми і негаразди залишилися у минулому році, а нові емоції, починання, і перемоги були присутні в житті кожного в Новому Році!