Короткі чоловічі стрижки 2016

Короткі чоловічі стрижки 2016

Більшість чоловіків завжди вибирали собі короткі стрижки. Тому є цілком логічне пояснення. Перше це те, що коротка стрижка зручна, у ній не жарко влітку і під шапкою вона не мнеться взимку. Друга причина це те, що коротка стрижка не вимагає особливих правил догляду, укладок, знімати шапку можна не боячись, що волосся скуйовджене як-попало, можна не боятися виглядати нерозумно.

З іншого боку, сьогодні є короткі чоловічі стрижки, які все ж потребують укладання, багато різноманітних моделей, які будуть модними в 2016-му році. Як правило, за такими стрижками не потрібно проводити по годині перед дзеркалом укладаючи їх, достатньо приділити всього пару хвилин і укладання готова.

У моді, як сьогодні, так і в майбутньому році, креативні стрижки, як, втім, і всім знайома класика. Для модних коротких чоловічих стрижок 2016 буде характерна подовжена чубчик, яку можна укладати на лобі, а також зачісувати набік або назад.

Однією з таких стрижок є «андеркат». Для такої стрижки характерні сильно укорочені волосся в скроневій частці, і подовжена чубчик до маківки. Ще одна подібна стрижка – «гитлерюргенд», для якої характерні короткі на скронях волосся і плавний перехід до довгого волосся на маківці.

Варто відзначити, що модна раніше стрижка типу «армійської» вийшла з моди, і тепер дуже популярною є і буде класичний «їжачок». Для додання їжачку особливого стилю, перукарі роблять плавний перехід від коротко выстриженного потилиці і скронь до більш подовженим волосся на маківці.

У моді також «канадка», у цій стрижці упор йде більше на чубок. Короткі скроні та довге волосся у верхній частині голови. Як правило, їх укладають набік, або зачесують тому, надаючи невеликого обсягу. Така зачіска відмінно підходить для творчих і стильних людей. Вона надає впевненості і мужності чоловікам.

Для ділового чоловіка добре підійдуть класичні стрижки «бокс» і «напівбокс». Це стрижка, в якій на скронях і потилиці волосся стрижуться коротко, а ось в зоні тім’ячка їх довжина на 1-2 см довше. Така стрижка завжди буде виглядати можна і стильно. Для роботи стрижку можна зачісувати і укладати рівно і гладко, а якщо ви збираєтеся на вечірку або зустрітися з друзями – відмінно буде виглядати легка недбалість і розтріпаність. Така зачіска не доставляє клопоту, дуже комфортна.