Конкурси на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами

У 2016 році настане рік мавпи. А це означає, що всі мають веселитися і вести себе трішечки нерозумно. Звичайно ж, не цілий рік, а лише на саме свято. Хоча, якщо подивитися на наш народ, то немає сенсу говорити про те, що сам рік значення не має жодного, адже всі люблять подурачиться, незважаючи на день або назва тварини, в честь якого свято.

Загалом, на корпоративі всі співробітники очікують отримати багато позитивних емоцій, тому ведучому або директору варто добре підготуватися. Так що не варто гаяти часу, а можна просто знайти всю цю інформацію в Інтернеті.

Наприклад, почати варто з того, щоб накрити стіл зі всіма стравами і напоями. Алкоголю варто брати побільше. Далі підшукати музичний супровід і знайти кілька конкурсів. Якщо конкурси вимагають особливої уваги, то проводити їх краще з самого початку. Інакше потім люди будуть просто не в змозі, та й бажання швидко пропаде.

«Я його зліпила з того, що було»

Перший конкурс можна назвати «Я його зліпила з того, що було». Тут умови дуже прості. Кілька дівчат вибирають для себе Діда Мороза. І потім, під заводну пісню починають його прикрашати. Використовувати треба ліхтарики, мішуру. Різноманітні гірлянди та ялинкові прикраси. Так само можна нафарбувати і зробити макіяж. Звичайно ж, глядачі самі обирають переможця. Але як завжди – всі отримують перше місце.

«Мумія»

У другому конкурсі можна пограти в мумію. Знову ж дівчата і хлопці діляться на пари. Починається музика. Тільки на цей раз пані використовують туалетну паперів для того, щоб повністю загорнути свого обранця і зробити з нього мумію. Мінус полягає в тому, що папір рветься. Тим більше тут можна проявити повну креативність мислення і зробити не так як у інших і як прийнято.

Поле чудес

Варто так само згадати усіма знамениту гру – Поле чудес. І тут ви вибираєте одного гравця. Далі поклали в коробку якийсь приз, який може бути якою завгодно. Замість справжніх грошей варто купити в крамниці приколів – підроблені, але при тому нікому про це не говорити.

Далі ведучий повинен схиляти гравця до того, щоб той зацікавився призом. Говорити що він шикарний, особливий або дорогою. Загалом, все як на програмі. Грати можна по черзі, щоразу обираючи нового учасника.

Так само є варіант згадати дитинство і пограти зі стільцями, коли ви бігаєте по колу і по команді повинні встигнути зайняти місце на стільці. Звичайно ж, учасників завжди більше ніж стільців.