Конкурси на Новий рік 2016 для дорослих

Конкурси на Новий рік 2016 для дорослих

Чим більше людей ви запрошуєте на новий рік, тим цікавішим він стає. Так от для того, щоб ніхто не нудьгував необхідно приготувати декілька конкурсів. Це стосується і корпоративів. Адже працівники прийшли веселитися, а не згадувати і говорити за роботу. Оскільки 2016 рік буде мавпячим, то і вести себе треба весело і жваво. Конкурсів для дорослих існує дуже багато, так що є де розвернутися. У цій статті ви дізнаєтеся кілька найбільш цікавих і запам’ятовуються.

«Крокодил»

Почати можна з найпоширенішою гри під назвою «Крокодил». Одна людина загадує другому слово. Другий повинен спробувати показати це слово іншим. Той, хто відгадав першим, виходить, і вже йому загадують інше слово. Деякі воліють грати так з цілими реченнями, але тільки не складними. Дана гра весела і розвиваюча. Кожен може показати, наскільки він ерудований і як уміє пояснювати все жестами і мімікою.

У другій грі грають під час їжі. Ведучий повинен сказати букву. Після цього всі гості називають слово на цю букву. Слово має називати той предмет, який на даний момент лежить у тарілці. Звичайно ж такі літери як ы, ь використовувати не можна. Перемагає той ведучий, якому ніхто не зміг вигадати слово.

Знову ж конкурс, який розвиває пам’ять. Кожна людина по черзі, повинен згадати смішний або безглуздий випадок, що стався в даному колективі. Той, хто не зміг впоратися з цим завданням – вибуває з гри. І якщо колектив або компанія дружні і давно спілкуються, то ви побачите, наскільки весело згадувати старі і добрі події, про які багато хто, можливо, вже забули.

«Хрестики-нулики»

Стара гра «хрестики-нулики», може стати до речі, під час затишшя за столом. Тільки заздалегідь необхідно приготувати декілька листочків, на яких на звороті є якісь завдання. Так от той, хто програв, перевертає листок і починає виконувати завдання. Це може бути все що завгодно, головне проявити креативність та фантазію. У цей момент ви побачите, як гості надихнулися і кожен хоче виграти.

В останній грі є можливість гостям познайомитися краще. На початку одній людині дають рулон туалетного паперу. Після цього він відриває шматок і передає далі. Коли рулон закінчився, у кожного гостя в руках, виявилося, за кілька клаптиків. Тепер всі повинні розповісти про себе стільки фактів, скільки тримають клаптиків паперу в руках.