Конкурси на Новий рік 2016 для дітей

Найзахопююче в новий рік, це робити свято для дітей. Звичайно, це трохи складно, адже доводиться вигадувати цілі казки. Але батьки завжди готові піти на це заради своїх дітей. І щоб ви довго не втрачали часу, ви можете переглянути цю статтю і дізнатися, що у світі існує величезна кількість ігор для дітей. На Новий рік 2016 можна підібрати різні ігри, сценки і вигадати все, що тільки душа забажає.

Біг у мішках

Наприклад, діти дуже люблять біг в мішках. Так що всі діляться на дві команди. В кінці шляху ставиться стільчик, який необхідно обійти. Бажано стрибати як можна швидше. Та команда, яка прийде першою – перемогла. У цей момент всі побачать радісні обличчя малюків, почують їх дзвінкий сміх, і будуть радіти разом з ними.

Сніжки

У другому конкурсі можна пограти в сніжки. Оскільки на новий рік зазвичай йде сніг, то можна вважати це традицією. Сніжки можна зробити з вати і як можна більше. Потім всі починають дружно перекидатися. Сніжки можна збирати по підлозі і продовжувати дуже довго.

Дід Мороз

У самий розпал веселощів варто покликати Діда Мороза. Як тільки заграє музика, з’являється старий у червоному халаті. Тепер дідові морозу необхідно покращувати пісеньки або віршики від кожного малюка. В кінці він роздасть солодощі або невеликі подарунки, які приніс у своєму мішку.

Снігуронька

Помічниця діда мороза це незамінна Снігуронька. Так само вирішується ще залучити деяких тварин і зіграти цілу казку. Розповісти про те, що зла баба яга знову заважає проводити свято і хоче прикрасити ялинку. Тут вже може і з’явитися сама баба яга і почати так само грати з дітьми.

«Кидалово»

В іншому конкурсі діти повинні поділитися на дві команди і спробувати з відстані закинути в миску м’ячик або будь-який інший предмет. Далі можна поводити хоровод навколо ялинки. Не менш веселому конкурсі, діти можуть розвинути свою координацію.

«Аички»

Конкурс з яйцями. Звичайно ж, вареними. Але всім треба сказати, що вони сирі. Яйце кладеться в ложку і з нею необхідно пройти якийсь шлях, а потім повернутися назад і передати ложку наступного людині.

Повірте, діти полюблять такі конкурси і запам’ятають цей новий рік на все життя. В кінці як завжди влаштовується солодкий стіл, наливають солодку воду, роздають тістечка і тортики. Загалом, свято вдалося. Потім під музику всі, хто хоче, може танцювати або показати кілька танців, які готувалися заздалегідь.