Конкурси на Новий рік 2016

Конкурси на Новий рік 2016

Кожен новий рік повинен проходити весело. Нещодавно вже був цей чудовий свято, але ви й оглянутися не встигнете, як наступити новий рік 2016. В цей день як завжди почнеться метушня, буденні збори і так далі.

В магазинах будуть величезні й довгі черги, люди змітають з полиць все, що тільки побачать. Потім необхідно поставити ялинку, накрити на стіл і начебто на цьому все закінчується. Але якщо ви творча людина, то завжди є можливість придумати щось веселе. Отже. Варто згадати для сімейного кола кілька цікавих і захоплюючих ігор. Найголовніше, це завжди давати призи за перші місця.

Поцілунок або укус. Всі гості сідають по черзі в лінію або по колу. Тепер кожен повинен сказати яка частина тіла йому подобатися співрозмовника, а яка не подобатися. Далі ведучий просить поцілувати ту частину тіла, яка сподобалася, і вкусити ту частину, яка не сподобалася.

Двійня

У другому конкурсі беруть участь хлопець і дівчина. Дівчина лягати на спину і по її тілу розкладають часточки лимона. Хлопець, з зав’язаними очима повинен за допомогою рота відшукати всі часточки. Ще одна проста гра. У центр виноситися будь-Плюшева іграшка. Після цього ведучий просить кожного поцілувати іграшку в будь-яке місце. Коли всі закінчили виконувати завдання, то наступне що учасники повинні зробити, так це поцілувати свого сусіда в те саме місце, в яке цілували іграшку.

Нові «стільці»

Гра для дорослих, яка за сюжетом нагадує гру в стільці. Правила такі. Навколо столу стоять люди. На столі стоять чарки. Гостей на одного повинно бути більше. Під музику вага починають рухатися навколо столу. Як тільки мелодія закінчується, всі повинні швидко випити чарку. Той, хто не встиг – вибуває. Разом з ним прибирають ще один стакан і так до кінця.

«Не лови гав»

Ще один веселий конкурс з назвою «Не лови гав». Суть полягає в тому, що дві людини повинні протягом двох хвилин пильно дивитися один на одного і запам’ятовувати всі деталі. Далі один з них повертається і ведучий починає задавати питання.

Наприклад – як звуть людину, який у нього колір очей і так далі. З кожним разом питання можуть ускладнюватися. Наприклад, можна запитати – на якій руці годинник або якого кольору губна помада. Звичайно ж, перемагає самий уважний. В якості призів можна давати звичайні брелки, ручки, сувеніри і так далі. Дорогі подарунки краще не брати.