Коли відкриють Єгипет в 2016 році

Єгипет з його численними пам’ятками давно завоював серця російських туристів. Росіяни знаходять тут те, що їм по душі: екскурсії по стародавніх місцях, пустелі зі знаменитими пірамідами, купання в теплому Середземному морі, дайвінг в глибинах Червоного моря. Крім того, єгипетські курорти пропонують клієнтам якісний сервіс за розумними цінами. Це робить країну надзвичайно популярною серед російських туристів.

Проте 31 жовтня 2015 року в небі над Синайським півостровом сталася страшна трагедія – розбився російський літак. В результаті неї загинуло 224 людини, серед яких були і росіяни, і громадяни України і Білорусі. Ця страшна катастрофа вразила російське суспільство і стала причиною закриття єгипетських курортів для росіян. З перших же годин в засоби масової інформації надійшла новина про терористичний акт як можливу причину катастрофи, так як технічний стан лайнера на момент вильоту задовольняло вимогам безпеки.

Коли відкриють Єгипет в 2016 році

Літак ретельно перевірили перед вильотом, і ніяких несправностей виявлено не було. Експерти, які прибули на місце катастрофи, визначили, що літак почав розвалюватися в небі. Подальші перевірки показали, що двигун авіалайнера справний. Численні експертизи і експерименти показали, що причиною авіакатастрофи став теракт – вибух стався всередині літака, а бомбу заклали в сумку пасажира.

Після події влади Росії вважають за необхідне перервати пряме авіасполучення і співпрацю з Єгиптом в туристичній сфері. Причина цього в тому, що країна не гарантує туристам необхідний рівень безпеки.

Умови відкриття єгипетських курортів для росіян

Як заявляють влади Єгипту, ця країна розраховує на відновлення регулярних рейсів та туристичного бізнесу з Росією в березні 2016 року. Однак відкриття єгипетських курортів для росіян можливо тільки за умови безпеки для туристів. З цією метою Ространснадзор спільно з Єгиптом розробляє методи додаткового контролю безпеки в аеропортах:

 • Додаткова служба безпеки в єгипетських аеропортах з російськими працівниками, які зможуть перевіряти пасажирів, вантаж, багаж і працівників аеропортів.
 • Контроль російських працівників при збиранні літака, завантаження багажу в літак.
 • Багатоступенева перевірка багажу з використанням техніки (газоаналізатори, рентген-апарати).
 • Додаткові заходи безпеки можуть бути введені також в російських аеропортах при перевірці єгипетських рейсів.
 • Коли відкриють Єгипет в 2016 році

  Якщо подібні заходи будуть застосовуватися в аеропортах, а єгипетський уряд прийме необхідні заходи для пошуку терористів і їхніх пособників, то російські влади відкриють Єгипет для туристів в 2016 році. Однак точний місяць відкриття країни пірамід для наших туристів поки невідома.

  На початку року єгипетська влада говорили про ймовірне відкриття Єгипту в березні 2016 року, а в середині лютого було заявлено про його можливе відкриття в травні 2016 року. У лютому був оприлюднений документ про співпрацю між Єгиптом та Росією. Згідно з цим документом, єгипетська сторона зобов’язується придбати 20 російських літаків «СуперДжет» з можливістю згодом купити таку ж кількість літаків у разі відновлення авіасполучення між державами.

  За заявою єгипетської сторони, в травні 2016 року вони здатні прийняти на своїх курортах півтора мільйона російських туристів.

  Наслідки закриття Єгипту

  Припинення польотів до Єгипту негативно позначилося і на росіян, які відвідували цю країну, і на єгипетському туристичному бізнесі. Туристи відносяться до закриття Єгипту негативно і активно цікавляться, чи відкриють курорт в березні 2016 року, з кількох причин:

 • Відпочинок в цій країні був оптимальним для росіян з точки зору співвідношення ціни та якості.
 • Чимало туристів купували путівки заздалегідь, ще до закриття країни для мандрівників. Несподівана скасування польотів і турів стала причиною краху планів на відпочинок у цій африканській країні.
 • Збитків зазнали і російські туристичні компанії. Кілька фірм пропонували клієнтам замінити тури в Єгипет на Туреччину. Однак і цю країну з ряду причин закрили для мандрівників з Росії. Деякі туристичні компанії замінили єгипетські тури на Тайланд.
 • Альтернативний варіант відпочинку на російських морських курортах влаштовує далеко не всіх росіян, так як туристичний сервіс в Росії поступається єгипетського.
 • Єгиптяни прагнуть повернути на курорти росіян, так як вони становили чималу частину приїжджали в країну туристів. Без російських мандрівників єгипетські готелі та індустрія туризму в країні поставлені в жорсткі економічні умови. Тому єгипетські влади докладають максимум зусиль, щоб затримати злочинців, причетних до теракту на борту російського літака. В надії, що російські влади відкриють Єгипет в березні 2016 року, в аеропортах цієї країни застосовуються необхідні заходи щодо забезпечення безпеки пасажирів.

  Коли відкриють Єгипет в 2016 році

  Варто відзначити, що новини про відкриття Єгипту навесні 2016 року моментально знижують попит на інші напрямки туризму – аж до 30 відсотків на деякі напрямки. Зі свого боку єгипетські готелі та курорти в умовах кризи готові надати росіянам додаткові знижки на послуги, так як прагнуть залучити клієнтів з Росії. Можливість бюджетного відпочинку, безумовно, приваблює росіян в умовах кризи. З цих причин відкриття єгипетських курортів для російських громадян спричинить за собою активний попит на цей напрямок.

  За даними авіакомпаній, відкриття Єгипту не варто очікувати в березні 2016 року – у розкладі авіаперельотів рейси в цю країну скасовані до кінця березня. Проте останні новини з країни пірамід дозволяють сподіватися на відкриття єгипетських курортів в останній весняний місяць 2016 року.

  Читайте також:

  » Відпочинок на Шрі-Ланці в 2016 році

  » Безвізові країни для росіян 2016: список

  » Компенсація за відпочинок на російських курортах в 2016 році