Коли стригти волосся у квітні 2016 за місячним календарем

Космічний супутник Землі Місяць робить чутливе вплив на наше життя. Фізичний стан людського організму безпосередньо пов’язане з фазами Місяця. Люди з хорошим здоров’ям це відчувають меншою мірою, ніж ті, хто вже вирішує проблеми свого здоров’ям. Доглянуте волосся визначають не тільки імідж людини, але і його загальне здоров’я. Важливо знати, коли стригти волосся у квітні 2016 за місячним календарем, щоб правильно вибирати дні відвідування перукарень.

Факторами, що впливають на вибір дня стрижки волосся, різною мірою є зодіакальний знак, в якому перебуває Місяць, фаза Місяця, її вік і день тижня. Календар складений з урахуванням впливу цих факторів.

Дні, коли Місяць проходить зодіакальні знаки стихії Землі, сприятливі для стрижки. Ці знаки – Діва, Козеріг і Стрілець. Зміни на краще, отримані волоссям, стійкі та тривалі у часі.

Коли стригти волосся у квітні 2016 за місячним календаремФаза Місяця головним чином впливає на швидкість росту волосся. Зростаюча Місяць прискорює ріст, тому тим, хто любить змінювати зачіски, краще відвідувати перукарні на зростаючу Місяць. Любителям постійної зачіски можна стригтися на фазі спадною місяця. Ріст волосся в цьому випадку сповільнюється, проте коріння зміцняться, і випадання волосся зменшиться. Самим невдалим днем вважається молодик. Цей день краще виключити з відвідування перукарні, навіть якщо інші фактори не перешкоджають робити це. Складними в психічному плані вважаються дні, які припадають на кожну чверть фази місяця. Нова чверть настає приблизно через сім днів, починаючи з молодого місяця.

День тижня у меншій мірі впливає на стрижку волосся.

Понеділок вважається сприятливим для стрижки днем. Негативні емоції, невирішені проблеми можна зняти під час стрижки.

Вівторок допоможе знайти вихід із будь-якої ситуації, проблеми. Стрижка принесе нові різноманітні враження, додасть активності і фізичних сил. Життя не здасться такою одноманітною.

Середовище також вдалий день для стрижки. Цей день додасть в життя якусь новизну. Поліпшується настрій, підвищується активність. З’являється бажання побачити незвідане для нових вражень.

Четвер – хороший день для створення нової зачіски. Покращує взаємовідносини з оточуючими.

П’ятниця – завжди вважалася жіночим днем. Стрижка робить жінку покращала. Здоров’я зміцнюється, тонус підвищується.

Субота – стрижка в цей день зміцнює і оздоровлює волосся. Езотерики вважають, що в суботу карма очищається.

Неділя вважається не найкращим днем для відвідування перукарні. Треба врахувати силу впливу інших факторів і добре подумати.

Календар стрижки волосся на квітень 2016

Дні, коли Місяць проходить знаки Козерога, Діви і Стрільця є найбільш придатними для відвідування перукарні.

  • Дні Козерога:

1 квітня. Місяць убуває, 24-день місячний день, п’ятниця.

27 квітня. Місяць убуває, 20-день місячний день, середа.

28 квітня. Місяць убуває, 21-день місячний день, четвер.

  • Дні Діви:

17 квітня. Місяць росте, 11-й місячний день, неділя.

18 квітня. Місяць росте, 12-й місячний день, понеділок.

  • Дні Стрільця:

26 квітня, Місяць убуває, 19-й місячний день, вівторок.

Не варто ходити в перукарню 7 квітня молодик, 14 квітня – перша чверть, повний місяць 22 квітня, 30 числа – остання чверть.

Інші дні місяця – не найкращі, але й не найгірші для стрижки.

Коли краще стригти волосся у квітні 2016 за місячним календарем кожен має визначити собі сам, враховуючи рекомендації астрологів, а також стан і індивідуальні особливості своїх волосся. Не варто всі рекомендації приймати на віру беззастережно. Свій особистий досвід – найкращий порадник.