Коли починається Китайський Новий рік 2017 – дата і час

Коли починається Китайський Новий рік 2017 – дата і час

Дата китайського Нового 2017 року

Згідно з китайським гороскопом, кожен рік має свого покровителя, стихію і колір. Покровитель змінюється по дванадцятирічному циклі, а стихія і колір – по десятирічному. Наші співгромадяни вже давно перейняли ці традиції китайців, оформляючи квартиру і новорічний стіл у відповідності з уподобаннями покровителя Нового року, надягаючи відповідні наряди і роблячи відповідні подарунки.

При цьому не всі знають, коли починається Китайський Новий 2017 рік. Справа в тому, що Новий рік за китайським гороскопом починається не 1 січня, а в інший день, що залежить від місячного циклу. Традиція відзначати саме Китайський Новий рік в нашій країні виникла відносно недавно. Але кожен рік ця подія стає все більш популярним.

Коли починається Китайський Новий 2017 рік?

На відміну від календарного Нового року, який кожен раз настає 1 січня, дата Китайського нового 2017 року інша. Вона змінюється щороку в залежності від Місячного циклу.

Нагадаємо, рік Вогняної (Червоної) Мавпи розпочався 8 лютого 2016 року. Закінчиться цей рік 27 січня 2017 року, коли на зміну Мавпі прийде Вогненний Півень. Таким чином, у нас попереду два роки вогняної стихії, яка максимально підсилює характер своїх покровителів.

Таким чином, Новий Китайський Новий 2017 рік починається 27 січня 2017 року.

Тепер, знаючи, коли починається Китайський Новий рік 2017, пропонуємо поговорити про характер Вогняного Півня і про те, що цей рік може принести нам.

Покровитель року – Півень

Півень символізує розвинені творчі здібності, яскравість і блиск, життєрадісність і впевненість у своїх силах. Це ще й символ початку нового життя, адже півень прокидається з першими променями Сонця, сповіщаючи людей про початок нового дня.

Люди, народжені в рік Червоного Півня, володіють потужною силою волі. Вони володіють видатними лідерськими якостями, тому серед них багато прекрасних керівників. Ці люди славляться силою духу, завзятістю, прагненням незважаючи ні на що йти до поставленої мети.

Відомі люди, що народилися в рік Півня, ще й своєю прямолінійністю. Вони, не соромлячись, говорять оточуючим в обличчя все, що думають про них. Зрозуміло, кожному знайомому подобається така поведінка. Тому у Півнів чимало, як близьких друзів, так і справжніх ворогів.

Стихія — Вогонь

Вогонь – потужна стихія. При цьому вона здатна не тільки створювати. Кожному відома руйнівна сила вогню. На думку астрологів, у 2017 році можливо початок нових і продовження вже ведуться війн, посилення напруженості на міжнародній арені.

Що нам принесе 2017 рік?

Рік, що проходить під прапором Вогняного Півня – це період повний подій. Символ 2017 року внесе ті чи інші зміни в життя представника кожного знака Зодіаку. Цей період буде дуже плідним, і кожній людині подарує шанс максимально проявити себе.

Головний рада астрологів на цей період – не лінуватися. Півень сповнений сил, завжди готовий до руху вперед. Тому треба заздалегідь підготуватися до змін у житті, спланувати свою майбутню діяльність.

Достатньо важким періодом може стати початок року. Кожна людина має знайти в собі сили позбутися від непотрібних звичок і прихильностей. Люди, які не сидять на місці, ближче до другого півріччя отримають нові цікаві пропозиції, досягнуто певного успіху у своєму занятті.

Оскільки Півень неймовірний марнотрат, з грошима в цей період слід звертатися дуже акуратно. Протягом всього року людей будуть чекати як злети, так і падіння. Це твердження вірно як для особистого життя, так і для професійної діяльності.

Рік, безумовно, буде дуже напруженим. Кожному з нас доведеться чимало попрацювати у всіх сферах життя. Але ці зусилля будуть винагороджені з лишком.

Традиції святкування китайського Нового року

Традиції святкування Китайського Нового року ще більш старовинні і яскраві, ніж традиційного Нового року. Нагадаємо, раніше ми писали, як правильно зустрічати Новий 2017 рік.

Коли починається Китайський Новий рік 2017 – дата і час

Салют на Новий 2017 рік в Китаї

У Китаї це головний, самий яскравий свято, коли люди можуть спокійно відпочити від роботи, навчання і всіх турбот року, що минає. Відзначають прихід Нового року цілий місяць. У першу ніч року китайці запускають салют, стріляють хлопавки, різні феєрверки.

Коли починається Китайський Новий рік 2017 – дата і час

Дракон на Новий 2017 рік в Китаї

На центральних площах міст танцюють величезні дракони, люди пригощають один одного смачними стравами, роблять подарунки, танцюють, веселяться і сміються. Серед частувань центральне місце займають каша і восьми інгредієнтів (лабадьджоу) і традиційні китайські пельмені.

Коли починається Китайський Новий рік 2017 – дата і час

Запуск ліхтариків на Новий рік у Китаї

Цікаво, що традиції зустрічі Нового року в Китаї відрізняються в Північній та Південній частині країни. Однак дата початку і кінця зустрічі нового року однакова для жителів усіх регіонів Китаю. Закінчуються святкування після свята Ліхтарів на п’ятнадцятий день від початку Місячного календаря.

В Росії

Коли починається Китайський Новий 2017 рік в Росії? В той же день, що і в Китаї. І треба сказати, що в нашій країні поки що не склалося єдиних традицій, пов’язаних з цим святом. Наприклад, багато шанувальників китайських традицій у цей період прикрашають свій будинок атрибутикою китайської астрології, відповідним чином і накривають стіл, роблять паперові ліхтарики, казкових драконів, в центральних місцях житла розміщують фігурки покровителя року.

Інші росіяни ставляться до китайських традицій з деяким інтересом, але не більше того. Вони зустрічають Новий 2017 рік у колі сім’ї, приділяючи певну увагу і покровителю наступаючого року. У будь-якому випадку всім буде корисно ознайомитися з публікаціями нашого сайту, присвячені зустрічі Нового року за китайським гороскопом.