Кого буде за гороскопом 2018 рік

Кого буде за гороскопом 2018 рік

2018 рік кого за гороскопом?

Те, що небесні світила на нас впливають, давно визнала й офіційна наука. А астрологи для простоти поділили найближчі космічні об’єкти на 12 секторів Зодіакального кола. Кожному року відповідає своя планета, свій тотем — символ, а також визначена енергетична стихія і колір. Будемо з’ясовувати, хто захищає майбутнього 2018 році.

Особливості Року Жовтої Земляний Собаки

Кого буде за гороскопом 2018 рік, давно відомо: його символом стане Жовта Земляний Собака. За східним календарем рік триватиме з 16 лютого 2018 по 4 лютого 2019. Вдача у цієї істоти непростий, але позитивних якостей набагато більше, ніж проблемних.

Китайські мудреці запевняли, що роки Жовтої Земляний Собаки завжди приносять людству умиротворення, набуття хоча б відносної гармонії і спокою. Стабільності стане більше у всіх сферах життя: поменшає агресії в міждержавних відносинах, люди стануть трохи толерантнішими, навіть природа на час втамує свій примхливий характер.

«Умиротворення» природних сил варто чекати ще й тому, що стихією року є земля, а це теж врівноважує чинник. А жовтий колір тотема привносить відтінок сили, влади, сонячних очікувань.

Падіння активності добре там, де була зона конфліктів. Але і в плані просування нових ідей Собака навряд чи стане гальмом, вона любить щось свіже, нове, хоча буває і досить лінива у втіленні задумів. У справу може вступити інша позитивна риса Собаки: прагнення до справедливості і відданість справі. Від того, які чинники будуть превалювати, і залежить успіх задуманого.

Але в цілому астрологи очікують поліпшення в світовій економіці в 2018-м. Цікаво, що і біржові аналітики, і фахівці у фінансово-економічній сфері, не знають, кого буде за гороскопом 2018 рік, солідарні зі звіздарями», теж чекають висхідного витка ділової активності.

Якщо ви давно мріяли відправитися в подорож, та все щось заважало, приходить час здійснити мрію. Собаки — покровителі мандрівників, неперевершені обережи в дорозі. І краще, якщо це буде сімейний вояж, оскільки цей тотем з великою пристрастю відноситься до сімейних цінностей. Піклуйтеся про своїх близьких щиро і наполегливо, а вдячна Собака обов’язково візьме під заступництво вас.
Рік буде вдалим, якщо…

Як залучити прихильне увагу символу року? Для початку, підготуватися до його зустрічі. Запастися подарунками і дизайнерськими фішками для дому, де будуть переважати домінуючий жовтий і допоміжні кольори — помаранчевий, коричневий, золотий, пісочний і інші відтінки.

Знаючи, кого за гороскопом 2018 рік, нескладно підібрати талісман. Необов’язково купувати фігурки, інші зображення символу, хоча це і не завадить. Головне: бути доброзичливими, щирими, доброзичливими, це напевно повернеться до вас позитивною енергетикою оточуючих.

Самим близьким людям можна подарувати прикраси з теплого сонячного бурштину, золоті ювелірні вироби, і вони будуть їм справжнім талісманом, мінімум, на весь майбутній рік. Якихось рідкісних самоцвітів, супер-діамантів та іншої гламурної розкоші не потрібно. Більш того, Собаці, вона здається зайвою. Цей тотем оберігає накопичене, схильний до практичності, а не до марнотратства, особливо, показний.

Головне завдання на наступний рік — розрулити наявні конфлікти. Якщо вдасться це зробити напередодні новорічних урочистостей, весь рік точно проживете в світі з оточуючими і в злагоді з собою.

Що ще потрібно зробити, щоб склався вдало, а опіка Собаки була гарантована? У справах проявити завзятість, не здаватися при невдачах, намагатися перетворювати мінуси на плюси. У суспільному житті дуже затребуваною стане благодійність. Допомагайте тим, хто особливо потребує захисту.

Не забувати про здоров’я, особливо цінні саме в цей період будуть прогулянки на повітрі, фізична активність. Якщо ще не почали ходити пішки регулярно — саме час завести цю звичку. І наостанок ще одна порада від мудрої Собаки: вчіться у братів наших менших життєлюбству, вмінню радіти життю у всіх її проявах!