Кінотавр дати 2016

Кінотавр дати 2016

«Кінотавр» проводитися в Сочі з 1989 року. Російський фестиваль користується великою популярністю, і щоразу збирає велику кількість гостей. Основним завданням проведеного фестивалю є презентація нових картин, які піддаються оцінці глядачів і експертів. Крім цього, фестиваль створювався на підтримку вітчизняного кінематографа, а основним завданням цього заходу – підтримка молодих і талановитих кінематографістів.

Спочатку фестиваль створювався тільки для презентації вітчизняних картин, а участь зарубіжних представників було неприпустимо. Однак після 2011 року організатори для розвитку фестивалю прийняли рішення приймати заявки і від зарубіжних режисерів, які повинні були представляти свої картини з повним і професійним перекладом на російську мову.

Робота суддівської колегії дозволяє оцінити популярність кінокартини серед глядачів. При цьому оцінка проводитися не тільки повнометражних кінострічок, але і короткометражних фільмів. До речі, деякі короткометражні фільми стали відкриттями фестивалю. Переможці отримують спеціальні статуетки, грошовий приз та диплом фестивалю.

Враховуючи те, що «Кінотавр» проводиться в Сочі, його символом став золотий круг, який нагадує сонце. Кінотавр 2016 дати це не тільки конкурсне змагання режисерів. Під час його проведення гості можуть взяти участь у майстер-класах, прес-конференціях, передбачено проведення спеціальних показів та різних розважальних заходів.

Як і багато інші подібні фестивалі «Кінотавр» проводитися з введенням безлічі конкурсів в програму. Окремо варто відзначити конкурси для початківців режисерів. Переможці конкурсу отримують спеціальні призи, які готують громадські організації. Ці призи повинні дозволити далі розвивати початківцям і талановитим режисерам свої навички .

Протягом багатьох років найкращих обирають в наступних категоріях:

  • Кращий дебют.
  • Краща жіноча роль.
  • Краща режисура.
  • Краща чоловіча роль.
  • Кращий сценарій.
  • Кращий музичний супровід.
  • Краща робота оператора.
  • У 2016 році можливо фестиваль буде проводитися на новому місці – на Олімпійських об’єктах прибережного кластера. Саме тому точної дати проведення цього заходу поки немає, так як ще не визначилися з місцем проведення фестивалю. У 2015 році «Кінотавр» буде проведений на колишньому місці.