Кільцева залізниця Москви 2016: схема і станції

У Москві завершуються роботи по введенню в експлуатацію станцій МКЖД. Запуститься рух по оновлених малому кільцю в наступному році. Кілька об’єктів вже інтегровані в міську транспортну інфраструктуру. Передбачається, що дорога стане єдиним цілим зі столичною підземкою. Таку інформацію озвучив заступник голови департаменту транспорту Гамід Булатов. За словами чиновника, самі пасажири навіть не відчують різниці, тому що зможуть користуватися єдиним проїзним квитком.

У МКЖД увійде 31 зупинка, з них на 21 пункті буде діяти повноцінна мережа транспортної розв’язки, а на 17 зупиночних павільйонах пасажири зможуть перейти на звичну лінію метро. На 9 зупинках організують можливість пересадки на всі діючі напрямку приміських поїздів, крім Київського. Мале кільце МКЖ дозволить значно зменшити всі потоки ліній метро і забезпечить можливість доставки пасажирів на основні столичні магістралі.

Схема МКЖД

Кільцева залізниця Москви 2016: схема і станції

Для збільшення зображення, відкрийте його у новій вкладці

На схему метрополітену станції кільцевої залізниці Москви занесуть у вересні 2016 року. Також може з’явитися карта із зазначенням радіальних напрямків залізничних шляхів, таке нововведення не виключає директор МКЖД Олексій Зотов.

За попередніми підрахунками планований пасажиропотік московської кільцевої в 2017 році буде становити 75 мільйонів чоловік, а до 2020 року він зросте в 2,3 рази до 170 мільйонів пасажирів. Інтервал у русі залізничного транспорту буде залежати від затребуваності городянами. Якщо МКЖД стане популярною у пасажирів, інтервал планується скоротити до двох хвилин.

Читайте також:

» Проведення модернізації П’ятницького шосе

» Знесення п’ятиповерхівок в Москві в 2016 році

» Внуково 2016: Літак Девелопмент