Казка на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами

Казка на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами

Пора приступати до того, щоб починати готуватися до Нового року. І оскільки це рік мавпи, то треба придумати якомога більше жартів і різних приколів. Але не варто думати, що мавпа це тільки те істота, яка їсть банани і сидить на пальмі. Тоді б вони були дуже лінивими, що не так. Адже ці тварини можуть ще бути терплячими, люблячими та мудрими.

Якщо у вас на роботі святкую корпоратив, то необхідно його чимось розбавити. Можна придумати конкурси, і чим більше, тим краще. Але найцікавіше тоді, коли у кожного є своя роль на цьому святі. Так що можна придумати будь-яку казку і призначити всім ролі. Це буде невеликий театр самодіяльності.

Повірте, ніхто не відмовиться від такої ідеї. Головне щоб через головній ролі не побилися. Так от, в Інтернеті можна знайти багато сценаріїв. Наприклад, та ж – ріпка. Цю казку знають усі, і знають, чим вона закінчилася. Героїв там багато. Навіть можна зіграти ріпку. У кожного персонажа є свої слова. Тільки в цю казку на новий лад не буде такого як у книжці. Тут можна додати жарти, приколи і ще навіть нових людей, все залежить від фантазії.

Деякі ставлять вистави з дідом морозом, снігуронькою та бабою ягою. Онукою навіть може вбратися хлопець. Це буде досить незвично. Слова можна як завантажити з Інтернету, так і придумати самими, але тільки заздалегідь. Адже на самому святі буде вже не до цього. Дивовижні сценки і декорації допоможуть гостям не нудьгувати і познайомитися ближче. Адже де, як не на корпоративі, працівники впізнають один одного краще, а в наслідку можуть стати хорошими друзями.

Ви можете вигадати все що завгодно, головне щоб це не було нудно і сильно затягнуто. Адже тоді всі гості будуть нудьгувати і робити кислі міни. Постарайтеся нікого не обділили. Дозволяється зробити багато маленьких постановок, адже так буде ще смішніше. Візьміть сказу Пушкіна або ж скористайтеся сучасними мультиками – Русалочка, Мауглі і так далі.

Коли ви закінчите, то є варіант сісти, розслабитися, випити і поїсти. Потім можна продовжити веселощі. Пам’ятайте, що новий рік це час коли чарівництво збувається. Так що з боєм курантів загадувати все, що тільки хочете. Тоді ваше бажання стане реальністю, але при цьому теж треба трохи постаратися.