Карантин у Волгограді в 2016 році

Після Нового року в Волгограді почастішали випадки захворюваності свинячим грипом. Причому паралельно з ним люди заражаються ще й сезонними ГРВІ. Але діагноз «свинячий» почали ставити після закінчення зимових канікул. Вірус небезпечний: його ускладнення закінчуються летальним результатом у досить короткі строки. Відомі як мінімум два летальних випадки. Перший – 59-річна жінка, а другий – 42-річний чоловік. Обидва не були вчасно щеплені і звернулися до лікаря надто пізно. Грип у Волгограді 2016 року спричинив смерть і інших людей, про яких не знають лікарі.

Карантин у Волгограді в 2016 році

Свинячий грип – це страшно?

В Камишній за маленький відрізок 2016 року лабораторно встановлено вже шість випадків. Але ситуація не настільки критична. Епідпоріг не перевищено. Офіційно підтверджено лише 143 випадки цього захворювання. Але важливо розуміти, що реальна картина важче. У лікарні Волзького вісім чоловік на початку 2016 року госпіталізовано з цим діагнозом. Епідемія грипу у Волгограді 2016 року поширюється досить швидко. Стан хворих середньої важкості та важкий. Хворі не щеплені. І до працівників медичної служби вони звернулися пізно.

Спалах почався в перші дні після Нового року. Люди хворіли, але вирішували під час улюблених зимових свят не ходити по поліклініках. Вони дожили до робочих днів, після чого звернулися до лікаря. А вже й пізно. У 2015 році на волгоградців «нападали» звичайні сезонні ГРВІ. Свинячий грип у Волгограді 2016 року не такий страшний. Але H1N1 – більш небезпечний штам. І дорослі, і діти його переносять дуже важко. Так, зараз не так багато хворих, але це не скасовує можливих ризиків збільшення їх числа в майбутньому.

Захворювання досить серйозне. У 2009-2010 роках вже виникала ця хвороба. Приблизно на 3-4 день з’являється на її тлі пневмонія. І більша частина летальних випадків від свинячого грипу обумовлена саме нею. Так говорить головний інфекціоніст регіону. За його словами, свинячий грип буде триматися до кінця зими.

Карантин у Волгограді в 2016 році

Карантин у Волгограді 2016 року

Продовжать карантин у Волгограді в 2016 році? Молодшій і середній школах Волгограда продовжили карантин до двадцятого лютого. У всьому місті середні навчальні заклади закриваються для школярів 1-8 класів. В 7-14-річному віці діти найбільш схильні до респіраторних інфекцій. Зараження при контакті один з одним відбувається миттєво. Трохи рідше хворіють старшокласники. Але відстрочки початку навчання для них не буває, тому що їм потрібно готуватися до іспитів. Тому дата закінчення карантину – 15 лютого. Вже 16 числа необхідно йти на заняття.

Росспоживнагляд заявляє: якщо дитина знаходиться вдома, з сорока відсотків заражених дітей залишається тільки 13. Карантин у школах Волгограда 2016 року допоможе вашій дитині не захворіти. Але уникати відвідування громадських місць все ж варто. До 14 років батьки ще можуть впливати цілком на дитину, тому заборонити виходити на вулицю вони можуть. Та й не особливо хочуть дихати свіжим повітрям діти, оскільки їх заполонили соціальні мережі. Побачити своїх однокласників можна через скайп, а написати – через ВКонтакте або Фейсбук. Разом з цим лікарі зазначають: виходити на вулицю дитині треба за будь-якої погоди. Потрібно просто одягатися відповідно і не відвідувати багатолюдні місця. Можна піти подихати в ліс або парк у вечірній час доби.

Волгоградські дитячі садочки закриваються по точковому принципом: тільки групи, в яких більш ніж п’ята частина дітей захворіла. Але захворюваність досить висока, а тому безліч груп не працює. Іноді справа доходить до закриття всього дитячого садка.

Число хворих сезонним і свинячим грипом у Волгограді постійно зростає. Відомі навіть смертельні випадки. Карантин по грипу у Волгограді 2016 року допоможе уникнути їх.

Як захиститися від свинячого грипу?

Роблять щеплення захищені від цієї версії грипу. Вакцина від даного захворювання вже включена в цьому році. Захворювання передається побутовим шляхом, крім повітряно-крапельного. Тому, щоб не заразитися, мити руки після вулиці потрібно обов’язково. Так і в громадському транспорті можна підхопити грип, тому не варто чухати ніс або підносити руки близько до обличчя. Це може спричинити за собою неприємні симптоми. Хворі в родині повинні носити марлеві пов’язки, щоб не заражати своїх родичів. Заходи щодо захисту від свинячого грипу такі:

 • Мийте руки з милом.
 • Уникайте громадських місць.
 • Гуляйте на свіжому повітрі.
 • Ці поради є висновком всієї статті. Використовуйте їх з розумом і в міру.

  Читайте також:

  » Розклад іспитів ЄДІ 2016 року

  » Обов’язкові предмети в ЄДІ 2016 року

  » Випускний бал в Кремлі в 2016 році