Календар затемнень на 2016 рік

Прийдешній 2016 рік не порадує великою кількістю затемнень, їх очікується всього чотири. Затемнення має великий вплив на людину, в першу чергу на його поведінку і психоемоційний стан. Цей вплив можна розглядати і третирувати з різних сторін, але краще витягти з них максимально-можливу користь.

Деякі люди залежні від даних природних явищ на фізичному рівні, вони відчуваю зміни в своєму організмі. Інші ж дивляться на затемнення з більш містичної точки зору, намагаючись скласти свій список справ для більш вдалого їх дозволу.

Дати місячних і сонячних затемнень в 2016 році

9 березня 2016 року у 05:57 ранку відбудеться перше Сонячне затемнення. У період цього затемнення людина відчує приплив сил, стане більш рішучим і вольовим. Рішення, прийняте в цей день може стати вирішальним у долі. Проте варто стерегтися обману, який стане причиною складної життєвої ситуації. В цей час краще відмовитися від серйозних придбань і висновків ділових контрактів. Краще приділити увагу вивченню чогось нового або придбання нових навичок, а також свого внутрішнього світу. Найсильніше вплив позначиться на Близнюках, Рибах, Дів і Стрільців.

23 березня о 15:47 варто очікувати місячне затемнення. Цей день висвітить багато таємниць. Речі, які чоловік намагався приховати стануть цілком очевидними. Не варто очікувати приємних несподіванок адже багато спробують «докопатися» до істини, що стане причиною сварок. Варто вести себе тактовно і не створювати конфліктних ситуацій. Дія місяця швидкоплинно, а ось сказані зопалу слова надовго зможуть зруйнувати будь ставлення. Сильний вплив відчують всі знаки.

Календар затемнень на 2016 рік

Сонячне затемнення номер два відбудеться 1 вересня о 13:06. З’явиться відчуття, що світ набагато реалістичніше, ніж його прийнято вважати. У цей день може прийти осяяння щодо вирішення складних питань. Це найкращий час для висновків і ризикових витівок. Але, щоб день пройшов добре потрібно приділити увагу прибиранню, позбутися старих речей.

Останнє затемнення майбутнього року відбудеться 16 вересня о 22:54. Цей день гарантує підвищену зібраність і практичність, що дозволить досягти гарних результатів у будь-яких сферах життєдіяльності. Не варто тільки в пориві ділової активності забувати про близьких людей і їх проханнях.

Місячне та сонячне затемнення відповідають за різні сфери життя. Під час Місячного затемнення всі ситуації мають кармічний характер, повертається все те, що колись було віддано. Це своєрідна кінцева точка, у цей день не варто робити щось нове. В період Місячного затемнення все приховане спливає назовні, а вирішення проблем знаходяться по клацанню пальців.

Ситуації в період Сонячного затемнення мають фатальний характер їх неможливо змінити, треба тільки пережити. Це час позначає початок чергового етапу в житті, все старе краще не пригадувати, а намагатися рухатися далі. Сонячне затемнення, це новий початок, яке несе в собі не тільки новизну і очікування, але і супутні проблеми.