Календар на 2017 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукувати в форматі А4

Календар на 2017 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукувати в форматі А4Календар з’явився багато століть тому, коли у людей виникла необхідність якимось чином вимірювати час і події. Спочатку це були зарубки і рисочки. Але чим більше розвивалася наука, тим досконаліше і точніше ставала система обчислення часу.

Завантажити та роздрукувати календар на 2017 рік з святами і вихідними у форматі А4 читач може у нижній частині сторінки.

Сучасний календар являє собою звичну для нас таблицю, яка розбиває рік на місяці, числа і дні тижня. Всім відомі основні святкові дати, але уряд щороку затверджуючи перелік вихідних днів, іноді переміщує їх частина з початку року на середину або ближче до кінця. Щоб люди не заплуталися в перенесення і точно знали, скільки днів в кожному з місяців можна буде відпочити, створюється виробничий календар на 2017 рік з святами і вихідними. Він наочно демонструє, які події чекають росіян і коли до них готуватися.

Новий рік

1 січня – самий довгоочікуваний і всенародно улюблене свято. Гучні застілля, подарунки, атмосфера чарівництва. А головна принада – це десятиденні канікули, рішення щодо яких уряд прийняв кілька років тому. Завдяки таким довгим вихідним є можливість організувати собі невелику відпустку. Наприклад, виїхати всією сім’єю на базу відпочинку, відвідати друзів і родичів і навіть вирватися до теплого моря. Кіно, театр, каток або гірка. Кожен зможе вибрати розвагу до душі і наповнити вихідні користю і відмінним настроєм. А хтось, нарешті, просто виспиться і набереться сил.

Різдво

7 січня відзначається другий за значимістю свято християнське, який прославляє народження Ісуса Христа. У храмах у святвечір проводяться різдвяні богослужіння. Молодь і діти бере участь у колядованиях, ходячи по хатах і співаючи спеціальні пісні. За це господарі дають їм частування або дрібні гроші. На відкритих майданчиках глядачам показують вистави на основі біблійних сюжетів.

Незважаючи на відсутність у нашій країні велику частину минулого століття традицій святкування Різдва, багато хто просто накривають багатий стіл у цей день і запрошують гостей.

День захисника Вітчизни

23-го лютого країна відзначає свято, який був заснований в 1922 році і довгий час носив інші назви, пов’язані безпосередньо з армією і флотом. Нинішнє найменування він придбав після розпаду СРСР.

В цей день вітають військовозобов’язаних чоловіків і жінок, військовослужбовців, працівників силових структур. Традиційно для винуватців торжества організовують святкові концерти, де головними гостями є ветерани. Приносять квіти до пам’ятників і меморіалів. Серед школярів проводять змагання та заходи, спрямовані на виховання патріотизму.

Міжнародний жіночий день

Як випливає з назви, 8-го березня настає пора вітати прекрасну половину людства. Перший весняний свято супроводжується оберемками квітів і милими маленькими подарунками. Чоловіки прагнуть потішити дам, щоб вони відчули себе коханими і бажаними. Тільки джентльменам варто пам’ятати: щоб запросити дівчину в ресторан або подарувати букет, необов’язково чекати 8-го Березня. Радувати жінок можна круглий рік. А якщо вже дуже потрібен привід, то про них розповість календар на 2017 рік з святами і вихідними.

Свято Весни і Праці

Першотравень прийшов в нашу країну під іншим ім’ям. Спочатку численні демонстрації трудящих носили політичний характер і супроводжувалися вимогами про скорочення робочого дня і ліквідації класової нерівності. Пізніше вони придбали іншу, більш позитивну забарвлення.

В наші дні 1-го травня повсюдно відбуваються ходи працівників різних організацій та виробництв, концерти, масові гуляння. Багато росіян у цей день відкривають дачний сезон.

День Перемоги

9-го Травня весь світ вшановує ветеранів і згадує загиблих у боротьбі за перемогу в Великій Вітчизняній війні. Мабуть, кожній сім’ї торкнулися ті трагічні події і та радість, коли було оголошено про капітуляцію Німеччини. Це воістину всенародний день пам’яті.

День Росії

Це свято народилося в 1992 році, але перші 10 років мав іншу назву. 12 червня президентом країни вручаються Державні премії. У всіх містах проходять урочисті мітинги, концерти, які завершуються барвистими феєрверками. Багато воліють провести цей вихідний на природі.

День народної єдності

Наймолодший серед державних свят було введено трохи більше 10 років тому і пов’язаний відразу з двома пам’ятними датами минулого: вдень Казанської ікони Божої Матері і перемогою в 1612 році народного ополчення над поляками. 4-го листопада головні урочистості проходять в Москві та Нижньому Новгороді.

Таким чином, календар на 2017 рік з святами і вихідними наочно показує, в які дні і скільки росіяни будуть відпочивати:

З 31 грудня по 9 січня – 10 днів

З 29 квітня по 1 травня – 3 дні

З 7 травня по 9 травня – 3 дні

З 10 червня по 12 червня – 3 дні

З 4 листопада по 6 листопада – 3 дні

З 30 грудня по 8 січня – 10 днів.

Завантажити та роздрукувати календар на 2017 рік з святами і вихідними у форматі А4:

Календар на 2017 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукувати в форматі А4

Для збільшення картинки до повного розміру, натисніть на неї

Зверніть увагу, що попередній календар. Точні дати робочих, вихідних та святкових днів стануть відомі після публікації Постанови Уряду РФ “ПРО перенесення вихідних днів у 2017 році”. Відразу після цього інформація на цій сторінці буде актуалізована.