Календар на 2016 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукувати

Календар на 2016 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукуватиНа Федеральному порталі проектів нормативних правових актів опубліковано Постанову Уряду РФ “ПРО перенесення вихідних днів у 2016 році”, підготовлене Міністерством праці Росії. На підставі цього нормативного акту було складено календар на 2016 рік з святами, скачати і роздрукувати який читачі можуть на цій сторінці.

З цього календаря наочно видно, які дні є робочими, які святковими, які вихідними при п’ятиденному робочому тижні. А тепер коротко про те, як відбувається перенесення вихідних і святкових днів в 2016 році, як відпочиваємо на свята в 2016 році.

Завантажити та роздрукувати календар на 2016 рік з святами і вихідними:

Календар на 2016 рік з святами і вихідними – завантажити і роздрукувати

Завантажити та роздрукувати календар на 2016 рік з святами і вихідними

Новий 2016 рік

На новорічні свята росіяни будуть відпочивати 10 днів: з 1 по 10 січня включно. Міністерство праці Росії прийняло рішення перенести вихідні, що припадають на святкові неробочі дні 2 та 3 січня, таким чином:

  • вихідний день з суботи 2 січня перенесено на вівторок 3 травня;
  • вихідний з неділі 3 січня перенесено на понеділок 7 березня.

Такий перенос виконаний у відповідності зі ст. 112 ч. 2 ТК. Нагадаємо, згідно з цією статтею, святковими неробочими днями в січні в Росії є 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 і 8 січня. Розібравшись, як відпочиваємо на Новий 2016 рік, пропонуємо розібратися з перенесенням вихідних днів в інші свята.

День захисника Вітчизни 23 лютого

На честь Дня захисника Вітчизни росіяни будуть відпочивати 3 дні поспіль – з 21 лютого (неділя) 23 лютого (вівторок). При цьому у суботу 20 лютого буде робочий день. Це пов’язано з перенесенням вихідного дня з суботи 20 лютого на понеділок 22 лютого.

Міжнародний жіночий день 8 березня

У зв’язку з цим святом в Росії буде чотири безперервних вихідних дні. Ми будемо відпочивати з суботи 5 березня по вівторок 8 березня. Нагадаємо, це пов’язано з перенесенням неділі 3 січня на понеділок 7 березня.

Травневі свята

Календар на 2016 рік з святами і вихідними встановив чотири дні вихідних дні на Першотравень – з суботи 30 квітня на вівторок 3 травня. Справа в тому, що святковий день 1 травня 2016 році випав на неділю, тому вихідний був перенесений на понеділок. Ще один вихідний додався у зв’язку з перенесенням вихідного дня з 2 січня на 3 травня.

Вихідні, присвячені Дню Перемоги, на один день коротше першотравневого свята. Ми будемо відпочивати три дні – з суботи, 7 травня на понеділок 9 травня.

День Росії

У зв’язку зі святкуванням Дня Росії в 2016 році нам буде три вихідних дні поспіль: з суботи, 11 червня, у понеділок 13 червня. Справа в тому, що 12 червня в 2016 році випадає на неділю, тому вихідний день перенесено на понеділок.

День народної єдності

У День народної єдності ми також отримаємо можливість відпочити три дні поспіль. У 2016 році це свято випадає на п’ятницю, 4 листопада, за якою слідують два вихідних дні – субота і неділя.

Такий календар на 2016 рік з святами, скачати і роздрукувати який ви можете на цій сторінці. Зі свого боку бажаємо вам яскравих, радісних свят, плідної роботи, щастя, любові і фінансового добробуту!

Віруючим людям рекомендуємо також вивчити православний церковний календар 2016 року, щоб знати заздалегідь про майбутніх православних святах і постах.