Іспити 2016 — обов’язкові, скільки, які предмети здавати?

Іспити 2016 — обовязкові, скільки, які предмети здавати?

Багато випускників ще задовго до ЄДІ хвилюються про те, як буде проходити їх іспит. Адже практично кожен рік вносяться зміни, які повинні поліпшити цей досить важливий життєвий етап кожного школяра. Незважаючи на те, що до здачі іспитів в 2016 році ще досить багато часу, Міністерство Освіти і Науки вже зараз відкрила інформацію про те, які зміни будуть чекати абітурієнтів.

Обов’язковими предметами на ЄДІ залишаться російська мова та математика. При цьому досить багато чуток ходить про те, що в список обов’язкових предметів можуть внести ще й фізику. Однак подібна інформація не була підтверджена представниками Міністерства Освіти і Науки, але і спростувань не було. Можливо, і список обов’язкових предметів в недалекому майбутньому буде змінено.

Окрему увагу слід приділити тому, що зміни торкнуться і гуманітарних наук. Зокрема буде запроваджено правило, згідно з яким багато завдання будуть здаватися в усному вигляді. Вже в цьому році абітурієнти зіткнутися з новою складністю з математики: вона буде розбита на два рівня складності. Складати складний рівень будуть зобов’язані випускники, які планують надходження в технічні вузи.

Багато суперечок ходить на рахунок вирішення видалення тестових завдань, де надані варіанти відповіді. Адже основним недоліком тестування було те, що деякі відповіді можна було вгадати (ймовірність завжди є дати вірну відповідь при випадковому виборі одного з поданих варіантів, наприклад, з математики). Зміни можуть торкнутися математики та російської мови. Іспити 2016 — обов’язкові, скільки, які предмети здавати?

Скільки предметів здавати слід вирішувати при попередньому виборі напрямку при вступі. У деяких випадках до обов’язкових предметів досить додати ще й при вдалої здачі можна вступити в обраний вуз. Також на питання, які предмети здавати, можна визначитися тільки після вибору внз для вступу.

На закінчення відзначимо нововведення, яке припаде до душі абітурієнтам. Тепер можна буде проводити перездачу предмета до 2-х разів. При цьому причина перездачі не буде уточнюватися: подібне рішення може бути пов’язано з бажанням досягти кращого або необхідного результату. Подібне рішення дозволить максимально знизити стресове навантаження на абітурієнтів, так як раніше надмірне хвилювання могло стати причиною значного погіршення результатів.