Infinity Q30 (2015-2016) — фото і подробиці про нове Інфініті Ку 30

Infinity Q30 (2015 2016) — фото і подробиці про нове Інфініті Ку 30

Інфініті, автомобіль, який для багатьох залишається мрією, і не тому, що на нього ціна досить велика, що не кожен може собі його придбати, а з багатьох інших причин. І тим не менш, все-таки це автомобіль досить-таки доступний російській людині. Тим більше, коли мова йде про Infinity Q30.

Цікаво те, що ці моделі будуть виготовлятися в Сандерленді, який розташований на півночі Англії. І передбачається, що вже перша модель даного боліда вийде в світ в першій половині 2016 року. Ціна на цей автомобіль складе 30000 євро, і треба сказати, що в принципі це реальна ціна навіть для нашої країни. Що нас чекає? Перше, нас чекає чудовий, а правильніше сказати фантастичний дизайн.

Деякі вже сьогодні говорять про те, що саме ця модель відкриє перед нами двері у майбутнє, про який ми поки що можемо тільки говорити. З чого починається ця машина майбутнього? Перше, на те ми дивимося, це обличчя, і тут ми побачимо фальшрадіаторні фірмову решітку, яка чудово оздоблена малюнком. Здається, що для неї виділили багато часу, щоб створити такий шедевр.

Фари, їм окреме спасибі, форм крапельки дуже красиво вливається в загальний дизайн автомобіля. Але мало того, вони дуже гарно доповнюють авто, але так в них ще і відмінно продумана світлопередача, яка якісно висвітлює трасу, але не засліплює інші автомобілі.

Ну і остання точка, це об’ємний бампер, у якого передбачені прекрасні повітрозабірники. Якщо розглядати весь автомобіль по периметру, то ми бачимо безліч ліній згину, безліч обтічних форм, які для спортивного автомобіля просто необхідні. У салоні так само не все так просто, шкіряний салон, приємні і зручні крісла, які дозволять вільно долати великі відстані.

Освітлення у салоні так само відмінно приготовлено. Тепер тут не просто можна побачити щось необхідне, тепер в салоні як вдома при хорошому освітленні. Можна навіть книги читати під час руху, але не водієві, а пасажиру. Що стосується мулових агрегатів, то тут навіть припущень немає, вгадувати? Немає сенсу, тому як інфініті вміє робити сюрпризи, причому такі про які й не думаєш.