Ігри на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами

Новий рік вже не за горами. Цей рік буде роком мавпочки, так що треба потрудитися, щоб зустріти його на славу. Оскільки мавпи дуже рухливі і весь час намагаються дізнатися щось нове, і конкурси для Новорічного корпоративу 2016 повинні бути такими ж. Звичайно, це не означає, що всі різко повинні їсти банани і стрибати по стінах. Навпаки прийшла пора трохи посміятися і подивитися хто найспритніший і швидкий. Так що можна вписати в свій список ігор кілька нових, які обов’язково сподобаються гостям.

Пародії

Перед тим як веселитися, можна трохи розспіватися. Цей конкурс називається – пародії. Ведучий пише на картках імена відомих політичних діячів. Потім кожен повинен виконати будь-яку відому пісню в їх стилі. Звичайно ж, це буде смішно, адже не кожен зможе добре спародіювати світового диктатора або іншої людини. Завдання не з легких. Найголовніше, це вибрати легку пісню.

Загадка на дні

Другий конкурс має назву – загадка на дні. Суть її полягає в тому, що ведучий вибирає будь-слово. Наприклад, можна взяти – літак. Далі береться 7 склянок, за кількістю літер. На дні пишуться літери. У склянку наливають газована вода, молоко, коктейль і так далі. Усі склянки лунають двом командам. Кожна команда повинна випити і потім спробувати скласти необхідне слово.

Не дрогни рука

Досить оригінальний конкурс називається – не дрогни рука. Перша людина бере порожню склянку і трохи наливає туди будь-якого напою – сік, вода, віскі, горілка і так далі. Потім передає склянку наступного людині і той вже доливає свій напій. Це не обов’язково має бути одне і теж. Конкурс триває до тих пір, поки в склянку неможливо буде нічого долити. Тоді той, у кого виявилася чашка, повинен випити вийшла коктейль або суміш. Веселощі точно буде забезпечено.

Мозаїка

Гра мозаїка, точно повеселить всіх колег. Але тільки грати в неї повинні ті, хто ще стоїть на ногах і може добре бачити. Суть полягає в тому, щоб зібрати кілька команд. У кожній команді може бути скільки завгодно людей. Перед цим провідний розрізає листівки. Сильно дрібно різати не треба. Далі все по дзвінку починають намагатися зібрати свою картинку.

Вся принадність полягає в тому, що гравці заважають один одному ліктями і сильно квапляться. Так само ведучий може заздалегідь написати слова на листівки, які потім командам треба буде прочитати. Якщо у вас чіпкі пальці, то ви обов’язково переможете.