Ідеї подарунків на Новий рік 2016

Ідеї подарунків на Новий рік 2016

Найбільш очікуване свято, крім Дня Народження, це Новий рік. І ось, не встиг розпочатися цей рік, як всі вже дут новий рік 2016. і це не дивно. Адже після нього можна влаштувати собі вихідні, не йти в школу, на роботу і інститут. Загалом, суцільні гуляння.

Тільки от перед святом все зазвичай дуже ретельно готуються. Адже треба накрити стіл, покликати друзів і приготувати подарунки всім знайомим. Іноді навіть часу на все не вистачає. Але якщо дуже хочеться, то тоді все вийде. Тому дана стаття розповість вам, які ідеї для подарунків можна приготувати на Новий рік 2016.

Ідеї можуть абсолютно різними. Починаючи від самих дрібниць і закінчуючи поїздками в Париж. Але про це говорити не будемо, так як не всім таке по кишені. А ось самі прості і потрібні речі можна купити в будь-якому магазині. Іноді самі продавці пропонують ідеї, закуповуючи відмінний товар. Для дітей зазвичай беруть різні іграшки – м’які, ляльки, літаки і так далі.

Для підлітків купують різні гаджети, планшети, навушники та телефони. Якщо ви збираєтеся на корпоратив, то тоді колегам можна піднести скромні речі, такі як гуртки, тримачі для візиток, килимки для мишки або просто ялинкові прикраси.

Дівчатам, жінкам і літнім людям зазвичай купують різну побутову техніку чи речі для прикраси квартири і будинки. Наприклад, новий килимок, електрочайник або міксер, красиву лампу або картину. Тут вже, на що фантазії вистачить. Для мало знайомих дівчат можна купити набір гелів для душу або мило ручної роботи. До речі останнім часом це стало дуже популярно.

Чоловікам можна купити різні прикольні і веселі речі з приколами. Головне, щоб у людини було почуття гумору. Наприклад, килимок для мишки у вигляді жіночих грудей або інші дорослі іграшки. З більш серйозних речей зазвичай дарують ручки, USB, набір для душу чи гоління, але це тим хлопцям, яких мало ще знають. Якщо це ваш батько або чоловік, то згодиться і щось з одягу. Адже чоловіки зазвичай за такими деталями не стежать.

Але якщо ви купите штучку, яка на ваш погляд буде дрібничкою, то чоловік буде поза себе від захвату. Адже вони як малі діти, дай тільки натискати, покрутити і покидати. Іноді гарною ідеєю для подарунка може бути щось, що ви зробили своїми руками – листівки, кошики, альбоми або біжутерія. Тоді це викличе загальне захоплення і можливо у вас з’являться навіть кілька замовлень.