Hyundai Santa Fe 2015-2016 року

Hyundai Santa Fe 2015 2016 року

Вже з самого початку, дивлячись в очі цьому новому автомобілю, у якого вже є старшое покоління, стає очевидно, що є деякі зміни. А саме нова оптика, зовсім інша радіаторна решітка, яка і зробила носову частину автомобіля інший. До речі і бампер змінився, тепер він трохи більшим. Так і противотуманки встановлені дещо іншій комплектації.

Задня частина автомобіля не так кардинально зазнала змін, хоча освіжити її все ж вдалося. За рахунок чого? За рахунок знову ж оптики і бампера. Сам кузов не сильно змінився. А ось технічна його частина все ж буде змінена, поки не ясно як, є тільки припущення, які вибудовуються не хаотично чи випадково, а на основі того, що змогли роздобути фотокореспонденти. Наприклад, є версія, що гамма силових агрегатів моделі Hyundai Santa Fe буде вище за рахунок того, що тут з’являється установка e-4WD.

Бензиновий двигун, який здатний змушувати рухатися передні колеса. А ось електродвигун буде задньопривідним. До речі, говорячи про двигуні, варто відзначити, що його потужність буде достатньою для того, щоб подорожувати навіть у горах. Двигун має 2,4 літра об’єму, а потужність 175 кінських сил для бензинового агрегату. І дизельний мотор 2,2 літра об’єму і 197 конячок.

Гідна пропозиція. КПП так само піддається певній доробці, тепер він буде і функціональніша, і практичніше. А також було вжито заходів, щоб скоротити викиди CO2 в атмосферу, і це вдалося. Інтер’єр змінився досить непогано. Хоча і не так багато змін.

Наприклад, зміни торкнулися системи навігації. Мало того, що будуть використовуватися сучасні монітори і сама система, так ще й з останніми картами тієї країни, в якій буде продаватися автомобіль, включаючи всю Європу. Наприклад, для Росії це будуть карти не тільки всій її території, але і вся Європа. Плюс до всього мультимедіа. Тепер звук буде більш об’ємним, живим.

Колірна гамма буде мати кілька видів, і крім того, вона буде ще змінною. Що дозволить змінювати настрій салону в залежності від сезону. Коли автомобіль з’явиться? Не відомо, але є версія, що в третьому або четвертому кварталі він з’явиться вже у продажу. Та й за ціною він буде в районі 1,4 мільйона рублів і при всьому тому, що це бюджетний варіант. Що ж, подивимося, що нас чекає в недалекому майбутньому.