Hyundai Elantra (Хендай Елантра) 2016 року

Hyundai Elantra (Хендай Елантра) 2016 року

Оновлену Hyundai Elantra вже давненько очікують автолюбителі. І це не випадково, адже вона полюбилася багатьом за різними критеріями, наприклад, дизайн, силові агрегати, салон і так далі. Але людина, це такий творіння Бога, якому завжди потрібно більше.

Конструктори Hyundai це розуміють, а тому розробили модель2016 року лінійки Elantra, тим більше її чекають. І якого рішення прийшли розробники? Чим вони вирішили здивувати світ в цей раз? Яку ключову особливість вони вкладуть у цей оновлений автомобіль Elantra? Подивимося. Зовнішній вигляд, це перше, що кидається в очі, і тут відразу видно, що дизайнери не погано попрацювали.

Перше, що підкреслимо, це динамічні лінії, які надають автомобілю швидкості і гостроти, а шестикутна решітка радіатора це взагалі щось особливе, саме вона надала особливого шарму Elantra. Крім носовій частині, дизайнери виділили час для того, щоб видозмінити дах, підвіконня, надаючи їм особливу лини, а також багажне відділення, яке стало ще більш зручним.

До речі, говорячи про стеклах, то в цій моделі скла використовуються більш вузькими, а скло, яке розташовується ззаду вдало вписується в дизайн, і дуже плавно переходить в багажне відділення, залишаючи враження, що це одне ціле. Всередині, є так само зміни, і вони більшою мірою відносяться до приладової панелі, на яких вже з’являється елементи сенсорного управління.

Додано багато зручні функції, які допомагають керувати автомобілем, і навіть контролювати витрату палива, що дуже корисно особливо коли подорожуєш. До речі, спідометр і тахометр занурені в так звані колодязі, що дає можливість в нічний час чітко бачити, що вони показують. Мультимедіа в даному автомобілі сучасна, і звучання, яке йде з акустики більш легко приймається людському вуху. Навіть гучна музика звучить однаково чітко.

Взимку в салоні тепло завдяки сучасній системі опалення і природно того, як розподіляється тепле повітря по салону, а це можливо завдяки дефлектора, які вдало розташовані в салоні. До силовим агрегатам можна віднести два типи моторів, а саме мотор бензиновий і дизельний. Очікується що ці мотори будуть такими ж економічними як наприклад у моделі ix35 2016 року.

До речі, є припущення, що і електромотори так само будуть встановлюватися на дані авто, що ж, подивимося, що нас чекає.