Honda Accord (2016-2017) — фото, ціна, характеристики Хонда Акорд 9 рестайлінг

Honda Accord (2016 2017) — фото, ціна, характеристики Хонда Акорд 9 рестайлінг

Так, що не кажи, але японці вміють робити реально відмінної якості автомобілі. Ось і тепер представлена в липні Honda Accord змусила із захопленням подивитися в майбутнє. По суті, це не щось нове, це добре переглянуте старе, але як переглянуте?

Справа в тому, що в даній моделі є відразу кілька поліпшень, які позитивно впливають на власника транспортного засобу. Отже, поговоримо про новинку трохи більше. Отже, особи, по суті, воно було доповнено незначними змінами, а саме головна оптика, радіаторна решітка і трохи видозмінений бампер і капот, додали трохи більше обтічності.

Так, до речі на даному продукті встановлені вже 19-ти дюймові диски, що дуже приємно впливає як на швидкість, так і на економію палива. Та й диски не просто так зібрані, а зі смаком. Інших змін по кузову як-то не дуже помітно. А ось в салоні багато кидається в очі. І коли сідаєш в крісло створюється враження що ти не в Honda Accord, це щось інше. А що інше?

Перше, це приладова панель, вона дещо видозмінена, і, хоча більшість функцій залишилися незачепленими, тим не менш багато було доповнено. До речі тепер сенсорне управління приладами, що значною мірою спрощує роботу. Але це не все, справа в тому, що нижче центральної приладовій панелі є ще один екран, це 7-ми дюймовий сенсорний дисплей, який забезпечує мультимедійне обслуговування в автомобілі.

Але є ще один дисплей, правда не сенсорний, звичайний він показує вам все, що відбувається за вашим автомобілем, скажімо так, монітор заднього виду. Це, як показав досвід багатьох водіїв, дуже зручний пристрій. Природно, за додаткову плату можна напхати автомобіль різними системами безпеки, такими як наприклад круїз контроль, функція стеження за розміткою на трасі і так далі, але того що є в базовому виконанні цілком достатньо. Але якщо вам так хочеться, то чому б і ні? Салон, як бачимо, дуже цікаво представлений.

До речі і передні і задні сидіння настільки зручні, що подорожувати в даному автомобілі одне задоволення. І до речі все має систему підігріву, що дуже зручно взимку. Але от що під капотом? Це найголовніше питання, правда? Отже, трансмісія залишилася колишньою. Але зате мотор 2,4 літра, бензиновий, 4 циліндра дуже гармонійно поєднується з 6-ти ступінчастою коробкою передач, правда механікою. Є, звичайно ж, і моделі у яких встановлений автомат, так що любителі автомата не будуть ображені.

Потужність цього мотора становить 185 конячок. Але в іншій версії автомобіля встановлений двигун 3,5 літра, потужність вже 178 конячок, ця версія моделі значно жвавіше. Ціна, м’яко кажучи завищена, 1 260 000 рубликів, і це за базову версію. І з цієї причини ці автомобілі не будуть продаватися на території Росії, принаймні поки, може в майбутньому щось і поміняється, але не зараз.