Графік роботи Пошти Росії в січні 2017 року – режим роботи в Новорічні свята

Графік роботи Пошти Росії в січні 2017 року   режим роботи в Новорічні свята

Графік роботи Пошти Росії в січні 2017 року

Новорічні канікули вже давно радують росіян можливістю відпочити всією сім’єю, поспілкуватися з близькими, вибратися в місця, куди давно прагнули. Але є і деякі незручності: ряд держорганізацій в ці дні не працюють. А як справи з Поштою Росії? Давайте подивимося, який графік її роботи у січні 2017-го.

Повільно, але вірно

Який графік роботи Пошти Росії в новорічні свята 2017 року, — питання не пусте. Багато росіян навіть у вік тотальної комп’ютеризації і гаджетизации залишаються прихильниками традицій. Звичайно. Можна надіслати друзям, родичам і електронні листівки, відправити переведення на банківську картку. Це теж подарунок.

Але потримати в руках справжню «живу» барвисту вітальну картку, та ще й встигнути отримати бандероль з приємним призом-сюрпризом — зовсім інший рівень емоцій. Тому багато хто з нас традиційно підуть в найближче поштове відділення, відправлять «віяло» листівок і листів з добрими словами побажань, а хтось і запечатает в бандероль або посилку новорічні сувеніри-обереги. І нехай йти такі відправлення будуть набагато довше електронних послань, але вони їх не замінять.

Ось тільки в передсвятковій суєті не завжди ми встигаємо це зробити до заповітної дати. Але нічого страшного: адже попереду ще Різдво, Старий Новий рік, Водохреща, а між ними — Святочні гуляння. Загалом, купа приводів надолужити згаяне. Залишається лише одне питання: чи дозволить Пошта Росії це зробити, не піде, подібно до багатьох офісах, на «повномасштабні» безперервні канікули?

Виявляється, немає. Поштовики — одні з небагатьох представників держструктур, які і в ці дні відкриті людям. Більш детально про графік роботи Пошти Росії в січні 2017 року скажемо трохи нижче, тут же позначимо головне. Відпочивають співробітники установи набагато менше всіх інших росіян. А центральне поштове відділення столиці взагалі працює майже звичайним графіком, закрито воно лише в офіційні святкові дні, тобто 1, 2 і 7 січня.

Трохи цифр і фактів

Наведемо деякі цікаві факти з історії та сучасності Пошти Росії, а також познайомимо вас з деякими розцінками, найбільш затребуваними. Більш докладна інформація — в таблиці в кінці статті.

Перша поштова лінія в державі Російському була відкрита ще в 1665 році, вона з’єднувала Москву і Ригу. Поштовики відзначають своє професійне свято у другу неділю липня.

Який термін будуть доставки ваших послань?

  • листи — 3-5 днів;
  • бандеролі вагою до 1 кг — 1-10 днів;
  • грошовий переказ — 1 годину.

Вартість послуг:

  • ціна доставки конверта — від 19 рублів;
  • доставка бандеролі (до 1 кг) — від 150 руб.;
  • доплата за грошовий переказ до 1000 р. — 99 руб.

Який режим роботи Пошти Росії в січні 2017 року

Працівники поштових відділень у ці святкові дні прийдуть на допомогу всім, хто вирішить порадувати близьких. Адже навіть здійснити банківський переказ буде складно — більшість фінансових установ будуть відпочивати «на всю котушку». А пошта ваш переклад легко переправить, куди захочете. А може, фінансові вливання потрібні вам самим? Зв’язуйтеся з рідними і біжіть, знову ж таки, в найближче відділення зв’язку.

Так що зверніть увагу на режим роботи Пошти Росії в січні 2017 року — цілком може згодитися.

31 грудня – передсвятковий режим, у всіх поштових відділень країни обслуговування відвідувачів закінчується на годину раніше, ніж у будні дні.

1 і 2 січня – Новий рік, святкові вихідні.

3, 4 і 5 січня – звичайні робочі дні.

6 січня – пошта відкрита повсюдно, режим роботи передсвятковий, скорочений на 1 годину.

7 січня – Різдво, всі відділення закриті.

З 8 січня — звичайний графік відновлюється.

Не забувайте, що завдяки такій «чересполосице» вихідних і робочих днів кореспонденція буде йти довше, ніж в звичайний час, тобто, до звичних термінів доставки доведеться приплюсувати від 2 до 4 днів.

Термін доставки листа:
3 – 5 днів

Термін доставки бандеролі до 1 кг:
1 – 10 днів

Термін доставки посилки до 2 кг:
1 – 10 днів

Термін доставки грошового переказу:
1 година

Ціна доставки звичайного конверта:
від 19 руб

Ціна доставки бандеролі до 1 кг:
від 150 руб

Вартість доставки посилки до 2 кг:
Від 170 руб

Вартість доставки грошового переказу 1 – 1000 руб:
99 руб