Гороскоп Стрілець на Жовтень 2015 року

Рік Дерев’яної Кози буде для Стрільця успішним. Цьому знаку слід навчитися не відкладати вирішення справ і проблем у довгий ящик, має сенс займатися ними відразу ж по мірі надходження. Невдачі та промахи слід зустрічати не як невдачі, а як життєвий досвід, який несе певну цінність. Може бути, зараз вам варто відчути себе в ролі домосіда. Крім усього іншого це відмінний спосіб концентрування на собі і своїх відчуттях. Більш детальну інформацію про те, чого чекати стрільцям у рік кози в листопаді 2015 ви дізнаєтеся тут!

Любовний гороскоп на жовтень 2015 Стрілець

Гороскоп Стрілець на Жовтень 2015 року

Справи особистого характеру вийдуть на головний план, і посядуть визначне місце в вашому житті. Це і непогано, у всякому разі, так ви зможете остаточно визначитися зі своїми пріоритетами і розібратися в прихованих від чужих очей переживання і пристрасті. При вдалому збігу обставин спілкування з партнером перейдуть на наступний щабель розвитку. Самотні стрільці не повинні боятися бути відкинутими – є сенс зізнатися у всьому об’єкту обожнювання. Цілком можливо, що у цієї історії буде вражаюче продовження.

Бізнес гороскоп на жовтень 2015 Стрілець

Гороскоп Стрілець на Жовтень 2015 року

Будьте гранично уважні і ретельно зважуйте все те, що ви вимовляєте і деалете. Ця тактика дозволить вам не наживати нових ворогів, яких у вас і так достатньо. Проявіть чуйність до колег по роботі, інакше уславитеся сухарем і просто черствою людиною. Зірки говорять, що вас чекають великі витрати, втім, це буде виправдано. Матеріальне становище стрільців залишається колишнім, а отже ви маєте право жити, що називається, на широку ногу.

Сімейний гороскоп на жовтень 2015 Стрілець

Гороскоп Стрілець на Жовтень 2015 року

Вдома все без змін – що в даному випадку звичайно на краще. Діти порадують приємними новинами, якими ви будете дуже задоволені. Цілком можливо, що незабаром у вашій родині очікується поповнення, будь то ваші діти або онуки. Займіться створенням домашнього затишку – в найближчому майбутньому на вас чекає приїзд гостей, несподіваний, але дуже приємний. Серед усієї цієї метушні знайдіть час для того, щоб побути наодинці з половиною.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2015 Стрілець

Гороскоп Стрілець на Жовтень 2015 року

Можливі скачки тиску – позначається накопичена втома. Слідкуйте за своїми нервами і постарайтеся ставитися до всього що відбувається з гумором. Курси лікувального масажу підуть вам на користь і принесуть чудовий оздоровчий результат. Також будуть корисні сольові і грязьові ванни. Виділіть час – відвідайте косметолога або хороший СПА-салон, де зможете відпочити не тільки тілом, але і душею.

VN:F [1.9.22_1171]