Гороскоп Овен жінка та чоловік 2016

Почніть з себе

            Таку пораду дає Овнам Вогняна Мавпа. І це не випадково, тому що рік буде складний, суперечливий, сподіватися на колег, друзів і навіть близьких не доведеться. Гороскоп Овен 2016 попереджає, що взимку представників знаку чекає дуже напружена обстановка на роботі: сварки з начальством аж до відверто агресивних сутичок. Якщо вистачить сил промовчати і не вступати в конфлікт, то до середини року все налагодиться. Якщо ж Овен зірветься і висловить все, що накипіло, справа може дійти до звільнення.Гороскоп Овен жінка та чоловік 2016

Кінець весни і літо стануть для Овнів вирішальними. Ті, хто втратив роботу, отримають шанс змінити вид діяльності завдяки пропозиції від якогось давнього знайомого. Можливо, нове заняття виявиться більш цікавим і відповідним закладеним від природи здібностей. Овнам, схильним до творчості, вдасться підтвердити вислів: талановита людина талановита в усьому. Вони несподівано проявлять у собі новий хист, яке допоможе непогано заробити. У той же час слід обережно підходити до нових знайомств – не виключено, що з ними будуть пов’язані розчарування і душевні драми.

З початком осені Овни нарешті досягнуть змін на любовному фронті, все уляжеться, і в сім’ї. Зате на перший план виступлять фінансові проблеми, але з’являться і ті, хто захоче допомогти їх вирішити. Несподівано надійде перспективну пропозицію від партнерів по бізнесу. Щоб співпраця дала позитивні результати, потрібно докласти чимало сил. А для їх відновлення непогано кілька разів на тиждень відвідувати спортзал.

Гороскоп для чоловіків і жінок

            Високосний Мавпячий рік змусить Овнів одночасно проявити винахідливість і поступливість. Не всі задачки сходяться з відповіддю, але це не привід відмовлятися від їх рішення. Втім, представники протилежних статей будуть це робити по-різному.

  • Овен чоловік виявиться на увазі, і йому доведеться братися за будь-яку справу, щоб довести свою спроможність. З’являться шанси зміцнити своє матеріальне становище, при цьому потрібно навчитися відрізняти порожні обіцянки від дійсно вигідних угод.
  • Овен жінка змушена буде вирішувати, що для неї важливіше, – просування по службовій драбині мир і благодать в сім’ї. Зрозуміло, таке роздвоєння не кращим чином позначиться на здоров’ї: особливу увагу доведеться приділити серцю й нервам. Гороскоп Овен на 2016 рік радить довіритись інтуїції – саме вона допоможе згладити гострі кути.