Гороскоп на жовтень 2015 року Водолій

Для творчих особистостей це буде дуже сприятливий час. Кар’єрні злети, душевні підйоми і просто чудовий настрій ось те, що буде супроводжувати представників даного знаку зодіаку в ці осінні дні. Сприятливими виявляться і нові знайомі, які зустрінуться на вашому шляху в цей період. Більш детальну інформацію про те, чого очікувати водоліям у рік кози в жовтні 2015 читайте тут.

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Водолій

Цілком ймовірно, що самотні представники цього знаку будуть приємно здивовані несподіваної зустрічі. Романтичні відносини принесуть вам повне задоволення. Причому не має значення, нові вони чи старі. Зірки обіцяють вам безліч дуже приємних знайомств. Що за ними буде і чи буде взагалі — залежить тільки від вас. Стабільність і гармонія будуть супроводжувати ваше особисте життя в цьому місяці.

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Водолій

Зірки попереджають вас про можливі непередбачені витрати, тому буде дуже розумним зменшити свої апетити. На щастя колишні доходи будуть стабільними, проте і вони не в змозі гарантувати повну гармонію. Будьте чесні з собою і оточуючими – це слугує вірною гарантією вашого доброго імені, що дуже важливо в ситуації, що склалася. Тільки ретельно зважені, аргументовані і послідовні дії допоможуть вам із честю пережити цей період.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Водолій

Прислухайтеся до сигналів, які подає вам ваш організм, і в разі необхідності не відкладайте візит до лікарів. В іншому випадку закінчення року вам доведеться провести на лікарняному ліжку. Неприємності і проблеми не повинні займати багато часу і сил – пам’ятайте, що нервові клітини не піддаються відновленню.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Водолій

У жовтні зірки не обіцяють водоліям мирного сімейного життя. Головним чином з-за відсутності взаєморозуміння і великої кількості конфліктів. Однак не поспішайте рубати з плеча, пройде час, і ви зрозумієте, що все це лише буря в склянці води, яка не потребує уваги. Зрештою, над вашою родиною знову засяє сонце і все владнається.

VN:F [1.9.22_1171]