Гороскоп на жовтень 2015 року Терези

Це досить вдалий період для представників цього знака. Буде складатися відчуття, що все складається найкращим для вас чином. В реальності справи саме так і йдуть. Хочете дізнатися більше про те, чого очікувати терезам в рік кози в жовтні 2015 року? Тоді ця стаття спеціально для вас!

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Терези

Якщо в першому півріччі ви могли зважитися на будь-які, навіть самі кардинальні зміни, то зараз ваш запал зменшився. Втім, вельми виправдано. У цьому місяці має сенс притримати коней і побути в ролі спостерігача, не забуваючи при цьому про виконання своїх прямих обов’язків. Ця тактика дозволить вам зберегти сили і що важливо нерви.

 

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Терези

Самотніх представників знаку терезів чекають приємні сюрпризи: на порозі зустріч з коханим. Причому з досить серйозним продовженням. Тим, хто вже перебуває у відносинах, також належить скуштувати немало радісних моментів зі своєю половиною: вас чекають цікаві події. Ви випромінюєте такі флюїди сексуальності і ніжності, що не помітити цього не можна.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Терези

Рік кози сприятливий період, як для створення сім’ї, так і для улаштування затишного гніздечка. Союз, створений в жовтні 2015, обіцяє бути міцним і довговічним. Тим, хто вже перебуває у шлюбі саме час серйозно подумати про продовження роду.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Терези

Частіше прислухайтеся до внутрішніх відчуттів. Виробіть свій власний режим сну і відпочинку, найбільш сприятливий для вас. Милі, але не дуже здорові звички мають місце бути, однак у дуже невеликих дозах. Уникайте переохолодження та бережіть ноги.

VN:F [1.9.22_1171]