Гороскоп на жовтень 2015 року Телець

Ця осінь прекрасна можливість для того, щоб змінити своє життя в кращу сторону. Пізнаючи самого себе можна дізнатися багато цікавого, чи не правда? У цій статті ми розповімо вам детальніше про те, чого очікувати тільцям в рік кози в жовтні 2015. Переоцінка цінностей, нові уроки і безцінний життєвий досвід – ось мала дещиця того, що належить випробувати даного знаку зодіаку.

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Телець

Гороскоп обіцяє самотнім тельцям вельми цікаві зустрічі, наслідки яких поки ще завуальовані. Не поспішайте робити поспішні висновки і просто насолоджуйтеся цим моментом. Тим, хто вже перебуває у відносинах, зірки прогнозують не дуже спокійний час. Для того, щоб все пройшло більш-менш вдало, постарайтеся бути трішки тактовніше і уважніше.

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Телець

Ваше матеріальний стан залишає бажати кращого і на те є причини. Зараз тельцям як ніколи знадобиться цілеспрямованість і воля до перемоги. Натомість вони отримають все те, про що так довго мріяли. Таким чином, до кінця місяця завдяки вашій працьовитості та природної кмітливості ваші справи підуть в гору. Постарайтеся вирішити всі спірні моменти з паперами і документами.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Телець

Ви пышете здоров’ям і енергією, що не може залишитися непоміченим вашим оточенням. Для того, щоб не дати приводу для радості своїм недоброзичливцям грамотно чергуйте роботу і відпочинок. Пам’ятайте, що здоровий спосіб життя ще нікому не зашкодив. Ставитеся до медицини вельми вибірково – не слід сліпо довіряти народним радам.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Телець

Навчитеся виявляти турботу та увагу членам вашої сім’ї – це буде серйозною запорукою вашої успішної та спокійного життя. Для цього вам належить досконало опанувати майстерністю планування свого часу. Повірте, ваші зусилля не залишаться непоміченими – рідні і близькі повернуть вам все сторицею. І тоді ви зрозумієте, що означає вираз «Мій будинок — моя фортеця».

VN:F [1.9.22_1171]