Гороскоп на жовтень 2015 року Скорпіон

Гороскоп обіцяє вам чимало випробувань на міцність, подолавши які ви отримаєте щедру винагороду. Адже ви вже давно мрієте про тихого і спокійного життя. Якщо вас лякає невідомість, то ця стаття створена спеціально для вас. З неї ви дізнаєтесь чого очікувати скорпіонам в рік кози в жовтні 2015. Читайте і будьте в курсі всіх новин.

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Скорпіон

Зараз вам не до пригод – це точно! Проте нудьгувати вам не доведеться. Красиві романтичні відносини чекають вас цієї осені. І якщо ви зважитеся і поринете в них з головою, то зрозумієте, наскільки дивовижним може бути світ двох людей. Не варто докучати своїй половині розпитуваннями – прийде час, і вас посвятять в усі існуючі таємниці і секрети.

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Скорпіон

Досить успішний період на службовому фронті – керівництво вами досить, так і з колегами все складається досить мирно. Не займайтеся самоїдством, а краще займіться самовдосконаленням – це у вас виходить значно краще. Пройде зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, наскільки смішними були ваші страхи і підозри. Матеріальне становище залишається на колишньому рівні – так що затягувати пасок не доводиться.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Скорпіон

Поменше часу проводите біля екранів комп’ютера і телевізора – бережіть очі. Не налягайте на вуглеводи, інакше стрілка ваг повзе в бік збільшення. Здоровий сон і помірні фізичні навантаження підуть вам на користь. Зрозумійте, що все у ваших руках.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Скорпіон

Близькі дуже потребують вашої підтримки – не позбавляйте їх цієї радості. Розмова по душам допоможе відновити мир і лад у сім’ї. Приділіть увагу своїй половині – проводьте якомога більше часу. Результат перевершить всі очікування. У вихідні можете сміливо вирушати в подорож всією сім’єю – ви чудово проведете час.

VN:F [1.9.22_1171]